Як завантажити скрипт на сайт.

При роботі в інтернеті багато операцій виконуються з використанням скриптів . Реєстрація, вхід в аккаунт, відправка повідомлень і багато інших функцій реалізуються саме з їх допомогою. Щоб вони працювали, скрипти необхідно завантажити на сайт.
Інструкція
1
Ви можете вбудувати скрипт як у вже існуючу сторінку, так і завантажити його окремо - все залежить від того, яку функцію він повинен виконувати. Так, якщо код виводить ip-адреса відвідувача, то скрипт повинен бути вставлений на сторінку, що відкривається користувачем. Якщо ж ви хочете створити, наприклад, форму зворотного зв'язку, то це буде самостійна сторінка з розширенням * .php.
2
Перед завантаженням скрипта переконайтеся в тому, що хостинг підтримує PHP. Якщо це JavaScript, перевіряти нічого не треба. Слід знати, що переважна частина скриптів пишуться саме на мові PHP, багато можна безкоштовно знайти в мережі. У комплекті зі скриптом зазвичай йдуть файли readme.txt або install.txt, в яких розповідається про тонкощі його установки і налаштування.
3
Припустимо, вам треба вставити на сайт скрипт, що відкриває форму зворотного зв'язку, він може називатися sendmail.php. В цьому випадку все дуже просто: зайдіть в панель управління сайт ом на вашому хостингу і закачайте сторінку скрипта на сайт в потрібну вам папку. Потім вставте посилання на даний скрипт на якій-небудь сторінці, з якої користувач і зможе відкрити форму зворотного зв'язку. Перевірте роботу скрипта, пройшовши по створеній посиланням.
4
Уважно ставтеся до того, які скрипти ви встановлюєте. Дуже багато з них мають уразливості, що дозволяють хакеру викрасти конфіденційні дані або отримати повний контроль над ресурсом. Обов'язково виставляйте права на читання файлу, доступ до нього повинні мати тільки ви. У багатьох випадках хакер без праці отримує доступ до тексту скрипта, уважно вивчає його. Потім, знайшовши уразливості, використовує їх для злому.
5
Якщо вам треба вбудувати php-скрипт в уже існуючу сторінку, то багато залежить від її розширення. При розширенні * .php вбудований скрипт буде прекрасно працювати. Якщо розширення у сторінки * .html або * .htm, то скрипт не стане запускатися, так як без створення спеціальних інструкцій такі сторінки не перевірятимуть на присутність php- скриптів . Найпростіший спосіб обійти цю перешкоду полягає в зміні розширення сторінки на * .php. Сторінка буде працювати так само, як і раніше, при цьому виявиться працездатним і вбудований в неї скрипт. Сам скрипт розміщуйте на сторінці після закриває тега/body.
6
Зі вставкою JavaScript все ще простіше, просто вбудуйте його в сторінку, уклавши в відповідні теги -