Як намалювати ялинку для дітей. Як намалювати новонароджених дітей олівцем.

Маленькі діти малюють з задоволенням. Зображуючи предмет або явище на папері, вони, як талановиті живописці, не прагнуть передати зовнішню схожість, але чітко помічають характерні риси та особливості. Якщо ви хочете, щоб ваш малюк опанував схематичними прийомами малювання, запропонуйте йому готовий зразок.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - фарби;
  • - кисть;
  • - фломастери або олівці;
  • - простий олівець ;
  • - Стерк.
Інструкція
1
Приготуйте основу для малюнка. Для цього на аркуші папері зобразите олівцем трикутник. Його розмір буде відповідати величині ялиночки. Проведіть з вершини трикутника лінію, перпендикулярну нижнього основи. Потім розділіть фігуру на три рівні частини горизонтальними лініями.
2
У нижній і середній частинах трикутника проведіть похилі лінії, щоб вийшов силует ялинки. Намалюйте знизу невеликий прямокутник. Це буде стовбур дерева. Якщо це новорічна ялинка, зробіть на ній прикраси: кульки, зірки, гірлянди. Тепер можна розфарбувати малюнок фарбами, олівцями або фломастерами.
3
Продовжіть попередню схему і покажіть на ялинці гілочки, що нагадують оборки у багатошарової жіночої спідниці. Для цього проведіть глибокі хвилясті лінії замість горизонтальних смуг кожного з трьох рівнів ялинки. Розфарбуйте малюнок.
4
З дітьми трьох-чотирьох років найкраще малювати пальчиковими фарбами. Зобразіть коричневим кольором вертикальну риску. Це буде стовбур дерева. Похилими короткими лініями виконайте гілочки. Не варто домагатися від малюків зовнішньої схожості, воно прийде з часом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q0tUqYY1yfA
Зверніть увагу
Перш ніж приступити до малювання ялинки, підготуйте дитини відповідним чином. Сходіть на прогулянку і поспостерігайте за справжньою ялиною, помацайте її гілочки, подивіться, як вони ростуть і пр. Запитайте у малюка, якого кольору голки, ствол і т.д. Удома можна розглянути фотографії із зображенням дерева або ілюстрації журналів і книг. Малюйте разом з дітьми. Якщо ви будете робити це з захопленням, дитині теж буде цікаво.
Корисна порада
Можна попередньо приготувати шаблон дерева. Допоможіть малюкові обвести його по контуру. Бажано спочатку зробити це пальчиком і тільки потім олівцем або фломастером. Розфарбовану ялина намажте клеєм і посипте конфетті або приклейте спеціальні стрази.