Як включити інфрачервоний сканер.

Одним з найбільш затребуваних приладів у сфері торгівлі та послуг є сканер зчитуванню штрих-кодів. Найчастіше цей пристрій застосовується для прийому та відпуску товарів шляхом прочитання штрих-коду. Він може бути представлений як термінал по збору даних, так і в якості ІК-сканера.
Інструкція
1
Інфрачервоний сканер використовується, як правило, для прочитання інформації зі штрих-кодів, закритих спеціальної чорною плівкою. Але перш ніж почати роботу, прилад необхідно підключити до комп'ютера або до POS-терміналу в торговому залі. Найчастіше ІК-сканери й інші їхні різновиди підключають до комп'ютера за допомогою розриву клавіатури. Даний спосіб особливо актуальний, якщо ваш сканер володіє інтерфейсом PS/2. У цьому випадку обов'язково вимкніть комп'ютер. Потім відключіть від системного блоку клавіатуру, в звільнився порт підключіть пристрій, а безпосередньо до нього - клавіатуру.
2
Другий спосіб підключення сканерів пов'язаний з комунікаційними портами комп'ютера. Коли прилад для зчитування штрих-кодів має інтерфейс типу RS-232, кращим способом підключення є використання СОМ-порту. Для цього знову вимкніть комп'ютер і підключіть пристрій для зчитування штрих-кодів у відповідний порт. Якщо ваш комп'ютер не має СОМ-порт, встановіть віртуальний СОМ-порт на основі адаптера СОМ-USB.
3
У разі використання сканера з нестандартним інтерфейсом, вимкніть комп'ютер і встановіть спеціальну інтерфейсну плату, яка знаходиться в комплектації вашого приладу. Підключіть до інтерфейсної платі сканер для зчитування штрих-кодів і включіть комп'ютер. Після чого займіться установкою того програмного забезпечення, яке є частиною комплектації приладу.
4
Після підключення ІЧ-сканера до комп'ютера перевірте його на чіткість роботи і функціональність. Для чого запустіть термінальну програму і виставте потрібні свідчення швидкості і контролю парності. Потім закрийте програму і активуйте прилад, помістивши в зону дії датчиків маркований товар. ІК-сканер тут же включиться і покаже на екрані відповідні цифри.