Як написати біографію дитини.

Здається, що скласти біографію дитини зовсім не просто, адже значних фактів в його житті накопичилася не так вже й багато. А складання оповідання, якщо і вийде, буде сухим і необ'ємний. Однак спробуйте згадати всі важливі події життя малюка, досягнення та інтереси, і ви зможете написати докладну і цікаву біографію.
Інструкція
1
Вкажіть прізвище, ініціали та дату народження дитини. Напишіть, де він народився. Якщо у вашій родині багато дітей, обов'язково згадайте, яким за рахунком народився описуваний. Відзначте його основні риси характеру та особливості поведінки в той період, коли він ще не ходив в дитячий сад.
2
Напишіть дату надходження в дитячий заклад. Якщо садок мав якесь спеціалізоване напрямок, обов'язково акцентуйте на цьому увагу. Вкажіть групу, в яку був прийнятий малюк, її рівень і вікову категорію. Детально розкажіть про всі важливі досягнення, яких зміг домогтися дитина, поки відвідував дитячий садок. Якщо у малюка сильно змінилася поведінка в цей період, вкажіть це.
3
Перелічіть всі гуртки, секції та розвиваючі заняття, які відвідувала дитина в дошкільному періоді. Уточніть, можливо, в якійсь області він домігся значних успіхів. Вкажіть всі знання, які дитина придбала в ході відвідування цих заходів. Додатково відзначте головні захоплення і прагнення дошкільника.
4
Вкажіть дату надходження дитини в школу. Якщо школа або клас спеціалізовані, не забудьте зазначити напрям навчання. Опишіть загальний тон взаємин своєї дитини з учителями та однокласниками, особливу увагу приділіть дружелюбности, здатності контактувати і бажанням спілкуватися. Розкажіть, як змінилася поведінка дитини з надходженням до школи.
5
Перелічіть всі нагороди, які отримував дитина за час навчання та участь у різних конкурсах і змаганнях. Обов'язково зробіть акцент на схильностях, які з'явилися у школяра, будь то спорт чи вивчення іноземних мов.
6
Намагайтеся описувати життя дитини відповідно до суворої хронологією. Перераховуйте переїзди і серйозні зміни в житті. Якщо ви складаєте біографію на прохання якоїсь установи, поцікавтеся заздалегідь, можливо, потрібно вказувати якісь певні потреби.