Як доставити товар з інтернет-магазинів.

Інтернет-магазини користуються величезною популярністю: не треба після роботи їхати в торговий центр, часом вистоюючи по кілька годин в пробках. Зробити покупку можна протягом п'яти хвилин парою натиснень клавіші мишки. Тепер залишилося вибрати спосіб доставки.
Інструкція
1
Якщо офіс інтернет-магазину є у вашому місті, а ви хотіли б заощадити кілька сотень рублів, ви можете забрати товар самостійно. Уточніть час роботи магазину (зазвичай воно є на сайті) і приїжджайте за своєю покупкою в будь-який зручний для вас час.
2
Один з недорогих способів доставки - доставка до станції метро. Ви домовляєтеся з кур'єром про зручний для вас часу, наприклад, коли ви будете повертатися з роботи додому, і вашу покупку довозять до однієї з центральних станцій. Зрозуміло, кур'єр може принести товар до вас додому або в офіс, але це вийде вам дорожче.
3
У деяких містах існує швидка доставка. Коштує вона найчастіше в два рази дорожче, ніж звичайна, проте компанія гарантує, що протягом години-двох (залежно від місця вашого проживання) покупка виявиться у вас. Доставить вам її кур'єр на скутері або велосипеді. Такий спосіб пересування дозволяє уникнути кілометрових пробок. Доставку подібним способом здійснюють, приміром, деякі аптеки.
4
Якщо ви купуєте товар в інтернет-магазині, що знаходиться в іншому місті чи навіть країні, вам можуть надіслати його поштою. Зрозуміло, при цьому доведеться почекати місяць-два. Вартість доставки буде розраховуватися виходячи з ваги посилки.
5
Дорожче, але при цьому набагато швидше вийде вам доставка посилки експрес-поштою (EXPRESS MAIL SERVICE). Посилки, помічені трикутником EMS з помаранчевими смугами, обробляються в першу чергу. Крім того, міжнародну експрес-посилку можна застрахувати, щоб не допустити її втрати.
6
Якщо вартість посилки перевищує норму (десять тисяч рублів), але ви не хочете виплачувати державі податки, уникнути цього ви можете двома способами. Домовтеся з інтернет-магазинам, що куплені вами товари розділять на дві посилки і відправлять їх з різницею в два тижні або замовте частина товарів на адресу вашого родича або близького друга.