Як записати фільм на cd-rw.

CD-RW - це тип диска, який можна перезаписувати безліч разів. На ньому дуже зручно зберігати тимчасову інформацію. Наприклад, можна записати фільм на cd-rw для того, щоб перенести його з комп'ютера на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - диск CD-RW;
  • - програма Nero Express.
Інструкція
1
Все операційні системи сімейства Windows, починаючи з XP, дозволяють записувати дані на диски стандарту CD-RW без застосування сторонніх програм. Якщо на диску міститься інформація, то для початку її необхідно стерти. Процедура видалення з CD-RW у всіх операційних системах Windows приблизно однакова. Вставте носій в оптичний привід комп'ютера. Натисніть правою кнопкою мишки по значку оптичного приводу і в контекстному меню виберіть "Стерти цей CD-RW». За допомогою «майстра» закінчите процедуру.
2
Оберіть фільм, який вам потрібно записати. Натисніть спочатку по ньому правою кнопкою мишки, потім - по приводу. Виберіть "Вставити". Після цього фільм буде додано до меню запису. Тепер ви можете записати його на диск. Для цього в меню виберіть «Записати інформацію на диск». На деяких версіях Windows можна вибрати, як буде використовуватися носій. Виберіть варіант «С програвачем CD/DVD». За допомогою майстра закінчите процедуру запису фільму на CD-RW.
3
Також для запису можна скористатися програмою Nero Express. Скачайте її і встановіть на комп'ютер. Запустіть програму. Спочатку необхідно виконати процедуру стирання диска. Натисніть по кнопці «Ще». Після цього виберіть "Стерти диск», потім - «Швидке стирання диска». Натисніть «Стерти». Чекайте завершення процедури. Як правило, це всього декілька секунд.
4
Далі в меню програми виберіть «Дані», після чого - «CD з даними». В наступному вікні клікніть по кнопці «Додати» і вкажіть шлях до фільму. Виділіть його за допомогою лівого клацання мишкою і знизу вікна натисніть «Додати», потім - «Далі». В наступному вікні ви можете присвоїти ім'я диску і активувати перевірку даних після запису. Після вибору потрібних параметрів натисніть «Запис» і чекайте завершення процедури.