Як навчитися нарощуванню нігтів по книгам.

Найбільш доступним способом отримання інформації про нарощування нігтів є книги та спеціальні журнали. Їх можна купити в магазині або знайти і скачати в інтернеті. Навчитися нарощувати нігті по книгам не так вже й складно, потрібно тільки строго слідувати інструкціям.
Інструкція
1
Почитайте журнали, присвячені даній темі. Достатньо один рік купувати або виписувати корисне і вподобане вам видання, щоб зібрати достатньо інформації про нарощування нігтів. У журналах багато ілюстрацій, які допоможуть краще зрозуміти написане. Такі видання стануть відмінними наочними посібниками.
2
Вивчіть книги по етнічної живопису. Такі візерунки та орнаменти можна буде, потренувавшись, малювати на нігтях акриловими фарбами. У кожного народу свій стиль зображень, вивчивши деякі з них, ви зможете створювати оригінальний і дуже красивий манікюр.
3
Подивіться на техніку промальовування орнаментів, щоб краще зрозуміти, як саме створювати картинку. Отриманий узор покрийте безбарвним лаком, щоб випадково не пошкодити і не змазати фарбу. Почитайте книги, присвячені манікюру і нарощуванню нігтів зокрема.
4
У книгах міститься більше конкретної інформації, ніж в журналах. Зверніть увагу на видання, присвячені вечірньому манікюру. З книг ви дізнаєтесь багато нового, що значно підвищить ваш професійний навик і поліпшить якість манікюру.
5
Вивчіть книги, де описуються різні дизайни нігтів. Ви почерпнете багато нових ідей, які в майбутньому зможете втілити. Вам також можуть стати в нагоді книги по догляду за нігтями. Нарощування сильно їх псує і, тому вам необхідно знати, як зменшити пошкодження і вилікувати нігті.
6
Тільки на здорових нігтях манікюр буде виглядати найбільш вдало і добре. Поцікавтеся книгами, в яких описуються дизайни і стилі для різних пір року. Інші видання по догляду за нарощеними нігтями різної форми і довжини.
7
Для новачків підійдуть книги, які представлені у вигляді уроків, майстер-класів або курсів. Зверніть увагу на різні електронні книги і журнали. Таких видань дуже багато, з кожного ви зможете вибрати щось нове і корисне.