Як полагодити пульт. Як полагодити кнопки на пульті.

Ви, як і завжди, вирішили подивитися телевізор після важкого трудового дня, але раптом зрозуміли, що деякі або навіть всі кнопки пульта відмовляються працювати? Це досить поширена ситуація. Пульти від телевізорів ламаються часто, тому що їх дуже посилено експлуатують кожен день.
Інструкція
1
Спочатку оцініть стан свого пульта . Причин поломки пульта може бути безліч, найпоширеніші з них - падіння, при якому може тріснути корпус і відламана які-небудь елементи, і забруднення. Простіше за все, зрозуміло, придбати новий пульт, адже він не так вже і доріг. Однак проблема полягає в тому, що далеко не для всіх моделей телевізора можна придбати пульт.
2
Найбільш частою причиною відмови тих чи інших кнопок є потрапляння жиру та інших забруднень всередину через отвори для кнопок. Пульт потрібно почистити ізнутрі.Для початку вийміть батарейки і викрутити гвинти з корпусу (якщо вони є). Якщо корпус сполучений НЕ гвинтами, то просто піддіньте половинку корпусу плоскою викруткою і роз'єднаєте дві половинки.
3
Тепер уважно огляньте плату пульта . Подивіться, де є плями від жиру і бруду, якщо є крихти і дрібне сміття, то потрусив його. Огляньте на предмет забруднення також і гумові кнопки.
4
Візьміть ватяну паличку і змочіть її в спирті. Протріть всі місця плати, де є жир, а також протріть спиртом гумові кнопки. Краще виконати процедуру два рази. Після цього пройдіться по деталях сухий ватною паличкою.
5
Аналогічним чином обробіть зсередини верхню частину корпуса пульта , адже там теж накопичується величезна кількість бруду та жиру.
6
Зберіть пульт. Для цього вставте на місце верхню половинку і прикрутіть її болтами, а в тому випадку, якщо їх немає, то просто стисніть дві половинки до характерного клацання.
7
В тому випадку, якщо на пульті пошкоджена та чи інша кнопка, яка вам потрібна, то, швидше за все, вам доведеться її замінити. Для цього з гумової частини виріжте ножицями кнопку, підходящу за формою і розміром, але ту, якою ви мало користуєтеся або не користуєтеся зовсім. Непрацюючу кнопку теж виріжте, на її місце підставте другу. Зберіть пульт.
8
Звертайтеся зі своїм пультом бережно, адже в один прекрасний момент він може пошкодитися так, що його вже не починаєш. Наприклад, багато громадян люблять сідати на пульт і переламувати плату навпіл. І до речі, перш ніж розбирати пульт, спробуйте для початку замінити батарейки.