Як підключити світлодіод. підключення диодной стрічки до разьему молекс фото.

Якщо ви хочете самостійно вдосконалити свій комп'ютер якимись навороченими «фішками», найпростіше використовувати для цього світлодіоди - вони прості в роботі, дешеві і не вимагають якихось особливих навичок і хитрощів . Світлодіод здатний прикрасити ваше робоче місце, надати йому додаткове освітлення, та й просто підняти настрій. Щоб підключити світлодіод, дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Вам знадобиться
  • 1. світлодіоди
  • 2. паяльник і все, що необхідно для роботи з ним
  • 3. резистори, які будуть знижувати напругу і силу струму від джерела живлення
  • 4. роз'єми, необхідні для підключення світлодіодів до комп'ютера
  • 5. тестер для перевірки напруги
  • 6. кусачки, щоб зачищати дроти
  • 7. термозбіжна трубка
Інструкція
1
Перед початком роботи переконайтеся, що у вас є всі необхідні інструменти і пристосування для роботи.
2
Підключення до гнізда 4-pin molex.Сначала давайте подивимося, як підключити світлодіод до гнізда 4-pin molex. Це досить поширений роз'єм в комп'ютері, тому цілком можливо, що у вашому комп'ютері він є. Цей роз'єм містить чотири контакту: 1. +12 В (жовтий провід) 2. +5 В (червоний провід) 3. Два контакту заземлення (чорні) Виберіть, куди ви хочете підключити діоди - до 12 або до 5 вольтам. Роз'єм придбайте або вийміть з старого непотрібного пристрою. Тестером перевірте, чи відповідають вибрані контакти, визначте, де у діода позитивний, а де негативний контакти.
3
Провід зачистите кусачками, резистор припаяйте до позитивного контакту роз'єму. З'єднання закрийте термоусадкою. До другого контакту резистора припаяйте позитивний контакт світлодіода. Закрийте місце пайки термозбіжної трубкою. Візьміть негативний контакт світлодіода і припаяйте його до контакту «земля» роз'єму.
4
Підключіть світлодіод до харчування і перевірте, чи працює він.
5
Підключення до кабелю USBМожно підключити світлодіод і до кабелю з роз'ємом USB. Такі кабелі існують двох видів, але принципової різниці в ході роботи у них немає, так що знайдіть будь-який непотрібний кабель і пріступайте.В USB кабелі знаходиться чотири контакти, два з яких передають дані, один контакт - «земля», а ще один передає напругу . Ось до нього-то і потрібно підключити світлодіод. Тестером перевірте напругу і визначте позитивний і негативний полюси у діода.Кусачкамі зачистите дроти, передавальні напруги. Резистор припаяйте до позитивного контакту, місце спайки закрийте термоусадкою. До другого контакту резистора приєднаєте позитивний контакт світлодіода і закрийте місце спайки. Від'ємний контакт діода припаяйте до контакту «земля», закрийте місце спайки термоусадкой. Підключіть USB кабель до комп'ютера і перевірте, чи працює він.