Як додати віджет в Оперу. немає в меню опери Розділ віджети.

Призначення віджетів в сучасних операційних системах - виводити інформацію в невеликі блоки на робочому столі. Це може бути корисна інформація про комп'ютер, про події в віртуальному чи реальному світі. Крім того, вони можуть використовуватися в якості прикраси, як нескладні ігри і т.д. Незважаючи на те, що ці програми не вимагають для своєї роботи запуску якихось додаткових додатків, вони є надбудовами над уже встановленими в комп'ютер програмами. Існують і віджети, що використовують як базового програми браузер Opera.
Інструкція
1
Розкрийте меню браузера і перейдіть в розділ «Віджети». Клікніть рядок «Вибрати віджети» і Opera завантажить в поточну сторінку той розділ сайту свого виробника, в якому професійні програмісти і любителі розміщують створені ними віджети для цього браузера.
2
Є й інший спосіб потрапити на цю сторінку. Щоб ним скористатися, розкрийте бічну панель, натиснувши клавішу F4, і клацніть по піктограмі з зображенням шестерні. В панелі відкриється розділ, що відноситься до управління віджетами. Клацання по плюсик в самому верхньому рядку призведе до завантаження тієї ж сторінки, що і в попередньому кроці.
3
Виберіть віджет, який треба встановити в Opera. Якщо ви знаєте його назву, скористайтеся формою пошуку - поле введення пошукового запиту вміщено в перший рядок лівої колонки. У цій же колонці є посилання на дев'ять розділів каталогу віджетів («Ігри та розваги», «Радіо і музика», «Вебкамери» і т.д.). Всього розділів 18 - посилання на їх повний список поміщена нижче.
4
Використовуючи цей каталог, підберіть потрібний віджет і клікніть синю кнопку з написом «Встановити». Opera завантажить вказаний додаток і виведе на екран діалогове вікно, запропонувавши вам вибрати один з варіантів подальших дій.
5
Ви можете відмовитися від установки, натиснувши кнопку «Скасування», або погодитися з цією дією, скориставшись кнопкою "Встановити". Кнопка «Налаштувати» відкриває вікно доступу до налаштувань інсталяції. Вміщені в нього керуючі елементи дозволяють змінити назву віджета і каталог, в який він буде збережений. Розставивши позначки в трьох чекбоксах, ви можете вказати, чи слід створювати ярлики на робочому столі, в головному меню і в панелі швидкого запуску.
6
Про закінчення процесу установки проінформує що з'явилося на екрані вікно з відповідним повідомленням. Якщо ви не хочете відразу активувати віджет, приберіть позначку в чекбоксі «Запустити віджет». Натисніть кнопку «Завершити» і процедура інсталяції віджета буде закінчена.