Як виготовити зернодробарку. Як зробити самому зернодробарку.

Зернодробилка - незамінна помічниця для птицевода і тваринника при приготуванні кормів. Вона схожа на велику кавомолку, обертовий ніж розсікає зерно доти, поки воно не стане менше осередки сита. Людина, що захоплюється саморобками, може зробити цей апарат самостійно.
Вам знадобиться
  • - мотор від пилососа;
  • - металева пластина;
  • - сітка;
  • - лист фанери.
Інструкція
1
Приводом для зернодробилки вам послужить мотор від старого пилососа. Підстава - квадратний аркуш фанери з розмірами 10х300х300 мм, зверху встановіть електродвигун, вал повинен виходити вниз на 35-40 мм. Зміцніть за допомогою шайб, гайки і втулки на його різьбовому хвостовику робочий елемент зернодробилки - це сталева пластина з товщиною 1-1,5 мм. Розмір її 15х210 мм з осьовим отвором точно посередині, передні кромки пластини заточите.
2
З металевої смуги шириною 60 мм і довжиною 705 мм згорніть робочу камеру зернодробилки. Вийде кільцеподібний корпус з діаметром 220 мм, висотою 40 мм. Ребра отриманого кільця відігніть по всьому периметру назовні, вони утворюють фланці з шириною 10 мм для прикріплення до фанерної підстави і приєднання сита.
3
Підберіть кілька видів сітки і перфорованих дисків з різним розміром осередків і отворів, щоб, змінюючи їх, отримати потрібну ступінь помелу. Подавайте зерно з бункера, укріпленого на підставі. Для збору перемеленого зерна використовуйте будь-яку відповідну посуд з діаметром 260-300 мм. Зафіксувати зернодробарку можна штифтами.
4
Інший варіант дробарки складається з ротора і статора. Вони роблять роботу жорен, один обертається усередині іншого. На дерев'яному ящику або табуреті розмістіть електродвигун, потужність якого буде дорівнює 1 кВт на 220 В. До нього прикріпіть саму млин, підшипник, що стоїть в її центральному отворі, надіне на вал двигуна. Ротор обертатиметься на цьому валу, розвиваючи обороти до 3000 в хвилину.
5
Корпус млини схожий на круглу цукеркову коробку діаметром 348 мм. Статор - це дно коробки з бортом 5 см, кришка закриє нутрощі дробарки. Зверху корпуса закріпіть бункер для зерна гвинтами М4. Внизу обов'язково зробіть рукав-пильовик.
6
Статор виготовте з металевої смужки товщиною 2 мм і шириною 54 мм. Загніть її по окружності, помістіть у форму і залийте алюмінієм з одного торця. Вийде чашка з четирехмілліметровим дном. Наріжте куточки 20х20х50 мм, приваріть їх до борту ємності зсередини. Просвердлите отвір під вал по центру статора.
7
Круг діаметром 322 мм послужить заготівлею для ротора, виріжте його з 3 міліметрового металевого листа. Проведіть на ньому окружність 300 мм в діаметрі і розбийте на 32 однакових сектора. У цих точках просвердлите триміліметровий отвори. Приварите втулку діаметром 28х5 мм і довжиною 45 мм по центру ротора.
8
Поставте статор на вал, потім ротор на шпонке і закріпіть все через втулку і вал шпилькою. Кришку зафіксуйте зверху гвинтами М6.
Люди мололи хліб ще в доісторичні часи. Сьогодні старі млини занедбані або перетворені на музеї, а зерно переробляють в сучасних елеваторах. Але якщо вам захотілося приготувати вдома ароматний хліб або зварити каву, то можна перемолоти зерно і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Придбайте мукомолкі. Це машина, яка перемелює зерно в домашніх умови. Працює вона від електричного приводу. Усередині мукомолкі два кам'яних жорна, які перетирають зерно на борошно. Не можна молоти в мукомолкі насіння, горіхи та інші зерна, містять багато олії.
2
перемолу зерно в домашній млині. Бувають ручні та електричні млини. В елетріческіх зерно перемелюється швидше, але якщо вам потрібно невелику кількість борошна - до 1-2 кг, то ручний млини вистачить.
3
Зробіть помел зерна в м'ясорубці з дрібною решіткою. Такий спосіб хороший для пророщеного зерна або для отримання висівок, т.к. в результаті помелу в м'ясорубці мука і зернова оболонка змішуються в однорідну масу.
4
Скористайтеся дерев'яним молотком і щільним пластиковим пакетом. Насипте зерна в пакет, щільно зав'яжіть його, прослідкуйте, щоб в пакеті не було зайвого повітря. Постукайте з силою молотком по пакету кілька хвилин. Таким способом можна скористатися, якщо вам знадобилося перемолоти зерно в похідних умовах, де кухонних комбайнів і кавниць немає і в помині.
5
перемолу зерно блендером. Але блендер не можна використовувати довго в робочому режимі, тому багато борошна таким способом ви не отримаєте.
6
Придбайте кавомолку. Якщо кавомолка перемелює зерно ножами, то крім кави, в ній луше нічого не молоти, інакше вона швидко вийде з ладу. А в кавомолці з жорнами можна переробляти різну крупу: гречку, пшеницю, рис та інші.
7
Скористайтеся млинами на елеваторах. Молоти 2-3 кг зерна на промислової млині ніхто не погодиться. Але якщо вам потрібно перемолоти великий обсяг зернової продукції - це найоптимальніший спосіб.
8
Скористайтеся ступкою і товкачем. Це, мабуть, самий древній спосіб перемелювання зерна в домашніх умовах. Це трудомісткий спосіб, що вимагає часу і терпіння. Він добре підходить для кавових зерен або спецій.