Як записати відео на диск з відеокамери. dvd рекордер запис з відеокамери.

Цифрові відеокамери або відразу записують відзняте на мініатюрний DVD- диск, або комплектуються програмами, що дозволяють переписати результат зйомки на диск за допомогою комп'ютера. Але в експлуатації досі знаходяться і аналогові камери. Фільм, знятий таким апаратом, також можна переписати на DVD.
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - комп'ютер;
  • - DVD-рекордер;
  • - плата ТВ-тюнера;
  • - кабель , перехідник;
  • - записувані диски
Інструкція
1
Перший спосіб перезапису фільму з аналогової відеокамери на DVD полягає у використанні побутового DVD-рекордера. Він ненабагато дорожче і крупніше звичайного DVD-плеєра, але має тюнер і відеовхід. Подібно відеомагнітофона, такий рекордер може записувати телепередачі, а також аналоговий відеопотік з будь-яких його джерел, включаючи відеокамеру. На камері знайдіть 3,5-міліметрове гніздо, аналогічне тому, до якого на інших пристроях зазвичай підключаються навушники. Воно має бути позначена як A/V Out. Підключіть до нього шнур, що входить в комплект відеокамери. Жовтий штекер приєднаєте до гнізда рекордера під назвою Video In, білий - до гнізда Audio In. Якщо є ще й червоний штекер, ваша камера - стереофонічна. Тоді білий штекер підключіть до входу рекордера, призначеному для подачі звукового сигналу лівого каналу (Audio In Left), а червоний - до входу правого каналу (Audio In Right).
2
Увімкніть живлення відеокамери, а на рекордере виберіть той відеовхід, до якого вона підключена. Вставте в записуючий апарат диск, перемотайте стрічку на початок бажаної ділянки для перезапису, а потім одночасно натисніть на камері кнопку відтворення, а на рекордере - кнопку запису.
3
Існують DVD-рекордери, оснащені вбудованими відеомагнітофонами стандарту VHS. Крім цього, навіть до рекордеру без цієї функції можна підключити звичайний відеомагнітофон. Якщо ви користуєтеся аналогової відеокамерою стандарту VHS-C, а не Video 8, встановіть батарейку в перехідник, що входить в комплект камери, помістіть в перехідник касету, а потім вставте її в відеомагнітофон. Далі здійснюйте перезапис як зазначено вище.
4
Після того як запис завершена, на камері зупиніть відтворення, а на рекордере - запис. Записавши таким чином на диск всі фрагменти в бажаному порядку, виберіть в меню записуючого апарату пункт, відповідний фіналізації диска. Розташування та назва цього пункту залежить від моделі рекордера. Після цього диск можна буде відтворити на будь-якому DVD-плеєрі.
5
Другий спосіб перезапису полягає в використанні комп'ютера. Для цього встановіть в нього спеціальну плату ТВ-тюнера. Відеосигнал з камери подайте на низькочастотний вхід плати, а аудіосигнал - на мікрофонний вхід звукової карти через перехідник RCA-Jack. На комп'ютері запустіть в Linux програму Xawtv, а в Windows - програму Kastor TV. За допомогою цієї програми запишіть AVI-файл.
6
Готовий файл перепишіть на CD- або DVD-диск програмою K3b або Grafburn (в Linux), або Small CD Writer (в Windows). Записаний диск можна буде переглядати тільки на плеєрах, що мають функцію відтворення файлів формату MPEG4 (такі практично всі сучасні програвачі). При бажанні можна записати диск в звичайному DVD-форматі, відповідному для будь-якого плеєра, навіть без підтримки MPEG4. Для цього використовуйте програму DVDStyler, версії якої існують як для Linux, так і для Windows.
Зверніть увагу
Все підключення здійснюйте при знеструмленій апаратурі.
Любительську запис з відеокамери можна зберегти в пам'яті комп'ютера, а потім записати на DVD- диск, щоб потім мати можливість дивитися запис на DVD-програвачі. Щоб зробити це швидко і якісно, потрібно послідовно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Підключіть відеокамеру до комп'ютера. Для цього використовуйте спеціальний шнур, що продається в комплекті з апаратом. Крім того, в комплект повинен входити диск з програмою-драйвером, яку потрібно встановити на комп'ютер. До відеокамери підключіть блок живлення, щоб акумулятор чи не розрядився в найвідповідальніший момент, так як процес запису переривати не можна.
2
На час роботи закрийте всі сторонні додатки; загрузка процесора комп'ютера повинна бути мінімальною. Також краще на час вимкнути антивірус і програми скачування файлів. Почніть процес запису на жорсткий диск. Виберіть відповідний формат. WMV припускає сильне стиснення, тому файл займає менше місця на жорсткому диск е, але якість запису буде невисоким. AVI, навпаки, вимагає багато вільного простору на вінчестері, але і результат кодування буде краще. Запис з відеокамери на жорсткий диск - справа досить довгий, тому доведеться почекати.
3
Відредагуйте вийшов відеофайл. Для цього можна використовувати програму MovieMaker. Хоча це і не найкращий варіант для професіонала, для домашнього використання вона цілком підійде. Запустіть її, вставте відео і виконайте всі необхідні операції: додайте титри, виріжте невдалі фрагменти при необхідності, зробіть заставки. Потім збережіть файл у тому ж форматі.
4
Встановіть на комп'ютер програму для DVD-публікацій, наприклад, DVDFlick. Відкрийте її і запустіть процес створення нового диск а, натиснувши на закладку CreateDVD. Якщо програма не хоче розпізнавати аудіо або відеофайли, встановіть на комп'ютер набір кодеків K-Lite останньої моделі. Завершіть створення диск а. Дайте йому назву.
5
Перевірте вийшов диск. Якщо ви все зробили правильно, він повинен читатися на будь-якому DVD-програвачі.