Як калібрувати батарею ноутбука. калібрування батареї ноутбука.

З появою ноутбуків, людські можливості значно розширилися. В першу чергу це пов'язано зі здатністю цих комп'ютерів працювати без прямого підключення в електромережу. Творці ноутбуків подбали про те, щоб заряду акумулятора вистачало на кілька годин автономної роботи. Однак є люди, які хочуть збільшити цей показник. У цьому випадку вам достатньо калібрувати батарею .
Інструкція
1
Калібрування батареї дозволяє збільшити точність визначення заряду акумулятора в той чи інший проміжок часу. Це позитивно позначається на його ефективності. Більше того, зростає термін служби пристрою і т.д. Крім усього іншого, калібрування никелево-металогідридних і никелево-кадмієвих (позначається Ni-MH і Ni-Cd відповідно) акумуляторів по праву вважається найбільш ефективним способом боротьби з такою проблемою як «ефект пам'яті».
2
Якщо ваш ноутбук підтримує функцію калібрування акумуляторної батареї, фахівці настійно рекомендують скористатися нею. Зокрема, вам знадобиться скористатися такою утилітою як BIOS Setup.
3
Повністю зарядіть батарею свого комп'ютера перед початком процедури і від'єднайте блок живлення від електромережі. Дуже важливо, щоб харчування ноутбука здійснювалося строго від акумулятора. В іншому випадку система BIOS видасть помилку з проханням відключити адаптер і перезапустити «операционку».
4
Під час завантаження комп'ютера натисніть кнопку на клавіатурі, запрограмовану на вхід в BIOS. Залежно від моделі вашого ноутбука, це може бути Delete, F2 і т.д. Виберіть вкладку «Boot» і зайдіть в «Smart Battery Calibration». Перед вами з'явиться вікно «», де необхідно на питання про включення калібрування відповісти «Так». Дочекайтеся закінчення процесу, під час якого комп'ютер повідомить вам про поточний рівень заряду у відсотках. Закрийте BIOS Setup, натиснувши клавішу Esc, і продовжите завантаження встановленої на комп'ютері операційної системи.
5
Запам'ятайте кілька правил, які дозволять уникнути виникнення багатьох помилок. Так, наприклад, регулярно проводите повну розрядку акумуляторної батареї (приблизно раз на місяць).
6
Не використовуйте ноутбук при температурі більше або менше діапазону від + 10 ° C до + 35 ° C. Постарайтеся не купувати нові батареї заздалегідь, а також не зберігайте свої Li-ion-акумулятори без позитивного заряду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DeaZkl2cpt4