Як організувати прокат снігоходів.

Зима - прекрасний час для активного відпочинку на свіжому повітрі. Прокат снігоходів принесе чималий прибуток при правильній організації справи. Залучайте клієнтів не тільки можливістю взяти на техніку на прокат, а й цікавими атракціонами і зручним сервісом.
Інструкція
1
Зареєструйте прокат офіційно. Виберіть форму власності: ІП або ТОВ, що найбільш прийнятно для малого бізнесу. Виберіть ССО (спрощену систему оподаткування), при якій вам потрібно платити всього 6% податку і не доведеться звітувати за свої витрати. Заведіть банківський рахунок і печатку підприємства. Не обов'язково купувати касовий апарат, достатньо обмежитися бланками суворої звітності.
2
Знайдіть місце, яке підійде для використання снігоходів. Укладіть договір оренди з власником. Після цього Обгородіть місце прокату парканом. Така організація прокату більше схожа на атракціон, але саме такий підхід забезпечить вам збереження техніки і можливість контролювати свою справу.
3
Купіть і зареєструйте снігоходи. Надайте в органи Держтехнагляду технічний паспорт снігохода, довідку-рахунок, заяву та сертифікат відповідності. Заплатіть державне мито і віддайте квитанцію інспектору. В результаті ви отримаєте реєстраційні номери, талон техогляду та свідоцтво про реєстрацію.
4
Найміть на роботу людину, яка буде видавати снігоходи і брати плату, водіїв снігоходів з правами на водіння категорії «А», техінструктора і механіка. Сідати за кермо снігохода можна тільки з правами, тому організуйте курси навчання.
5
Рекламуйте свій бізнес. Дайте оголошення в газети, на радіо і на інтернет-сайти. Домовтеся з підприємствами вашого міста, можливо, вони будуть роздавати ваші візитки в замін на таку ж послугу. Надрукуйте флаєри зі знижками на наступний сеанс прокату.
6
Організуйте пункт продажу гарячої випічки та напоїв. Чим краще будуть організовані умови для відпочинку, тим більше клієнтів відвідуватимуть вас. Для людей, які не мають прав, організуйте прокат з водієм.
Корисна порада
Встановіть на вхід лічильник відвідувачів, щоб контролювати сумлінність персоналу і не терпіти збитки.
Катання на снігоходах - заняття веселе, екстремальне, по-справжньому спортивне. Будь то велика і дружна компанія або всього кілька людей, цей вид відпочинку привнесе у ваше життя масу яскравих вражень і нікого не залишить байдужим. Головне, грамотно організувати катання на снігоходах.
Вам знадобиться
  • - адреса і телефон бази прокату в зручному для вас районі
  • - діючі права на водіння (будь-які)
  • - гроші
  • - хороша компанія
Інструкція
1
снігоходи самостійно може керувати людина, яка досягла 16-річного віку і має на руках діючі права на водіння транспортного засобу. Категорія прав не важлива. При організації катання на снігоходах переконайтеся, що всі учасники передбачуваної прогулянки/сафарі мають необхідні документи і знаходяться в потрібному віковому діапазоні. В іншому випадку дані особи зобов'язані бути пасажирами у інших учасників, що мають всі відповідні документи.
2
Виберіть прокатну базу, найбільш відповідну вашим бажанням. Особливу увагу зверніть на наявність ліцензії та сертифікації для організації потрібного вам виду відпочинку. Також попросіть пред'явити документацію, що підтверджує справність і успішно пройдений техогляд снігоходів. Уточніть питання по страховці.
3
Обговоріть передбачуваний маршрут, прокладете його на карті даної місцевості. Бажано оглянути його на спеціальній техніці з гідом (якщо катання на 1-2 години), переконатися, що траса добре прокладена, що на ній немає небезпеки зіткнення з лижниками/сноубордистами (якщо місцевість гірська) або будь-якими транспортними засобами.
4
Дізнайтеся про можливість отримати на базі спеціальні захисні елементи. В учасників катання обов'язково має бути маскою закрито обличчя, шоломом - голова, по необхідності закрийте суглоби ніг і рук. У всіх повинна бути своя зимова спортивний одяг з непродуваемой тканини і зручне взуття.
5
Виключіть появи у вашій компанії на трасі учасників в нетверезому стані. Це допоможе уникнути аварій, псування снігоходів та отримання непередбачених травм. Уважно прочитайте договір між учасниками і власником снігоходів. Вивчіть всі пункти, один варіант договору повинен залишитися у вас.
6
В цілях безпеки подбайте про те, щоб упродовж прогулянки вашу групу супроводжував професійний гід (або два). Це допоможе уникнути ситуацій з несприятливими наслідками, порушення будь-яких правил експлуатації техніки, дезорієнтації на місцевості. Катання з людиною, яка ідеально знає дорогу, буде якіснішим, цікавим, дозволить вам прекрасно провести час.