Як записати функцію в Ексель. не може відкрити файл з шрифта в корел дро.

У стандартний пакет Microsoft Office входить програма Microsoft Excel, що представляє собою готові табличні аркуші. В основному її використовують для створення різних розрахунків. Excel містить безліч математичних функцій, але перш, ніж почати їх застосовувати, програму необхідно належним чином налаштувати.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - Microsoft Office;
  • - Microsoft Excel.
Інструкція
1
За замовчуванням головне меню програми відображає тільки часто використовувані параметри. Увімкніть приховані функції в меню «Сервис», «Налаштування», далі «Параметри» і поставте прапорець навпроти рядка «Завжди показувати повні меню».
2
Виконуючи розрахунки, програма використовує формули, але враховувати Exсel буде тільки ті, які починаються зі знака «=». Наприклад, напишіть в комірці = 2 + 2 і натисніть на клавіатурі Enter. Результат виразу з'явиться в цій же комірці. Набране вираз, при цьому, нікуди не пропадає - його можна подивитися, клацнувши двічі лівою клавішею миші по цій же комірці. Якщо після подвійного клацання на клавіатурі натиснути F2, вираз з'явиться на панелі інструментів в рядку формул, там його можна змінити. Якщо у формулі використовується текст, він має бути укладений у подвійні лапки, наприклад: «="мама "».
3
В Excel не обов'язково набирати повторні вирази щоразу заново. Просто скопіюйте попередній запис, виділивши потрібні комірки. Кожній скопійованої записи програма задасть свій колір, а формула буде виглядати приблизно так: = A1 + D1. Щоб побачити вираз двічі клацніть по виділеній комірці лівою клавішею миші і натисніть Enter. Знайти формулу можна, орієнтуючись за кольором осередку - різнокольорові посилання вказують на номери рядків і букв стовпців відповідного виразу.
4
Вирази в Excel можуть бути арифметичними або логічними. Запишіть в рядку формул: = СТЕПЕНЬ (3; 10) і натисніть Enter, вийде число 59049. Для вирішення логічних виразів використовуються спеціальні коди або блоки. Записуватися вони повинні строго за правилами. Наприклад, записане в рядку формул логічне вираз виглядатиме приблизно так:=MИН(СУММ(A22;СТЕПЕНЬ(С10;B22));ПРОИЗВЕД(СУММ(А22;В22);СТЕПЕНЬ(СУММ(А22;С10);1/В22)) Складні формули можна писати за допомогою майстра функцій.
5
Запустіть його, натиснувши на кнопку , розташовану на початку рядка функцій. У вікні вибирайте потрібну формулу і тисніть Ок. Щоб спростити її пошук, користуйтеся фільтром категорій. Вибравши функцію , ви потрапите в наступне вікно. Вставте в першу ще одну або натисніть "Скасувати". Вкладіть одну формулу в іншу за допомогою кнопки «?» На панелі задач. Потім, зі списку, виберіть необхідну. Не забувайте переставляти текстовий курсор по осередках з даними.
6
Excel розпізнає найпростіші математичні формули: МІН, МАКС, СРЗНАЧ, СТУПІНЬ, СУММ, РАХУНОК, ПІ, вироблено, СУММЕСЛИ, СЧЁТЕСЛІ. Якщо написати: СУММЕСЛИ («? 5» А1: А5), враховуватиметься сума осередків, значення яких більше 5. Виконати кілька умов одночасно можна за допомогою функції «І». Використовуйте значення «АБО» при перевірці одного з безлічі умов. Якщо таблиця з числами дуже велика, користуйтеся функціями ВПР- вертикальне перша рівність, ГПР - горизонтальне перша рівність. Застосовуючи їх, ви автоматично знайдете потрібний діапазон комірок і позбавите себе від ручного копіювання даних.
7
Полегшити роботу з функціями можна за допомогою кнопки «?». Порахуйте суму декількох чисел, знайдіть їх середньо арифметичне значення, кількість використовуваних в списку чисел, найбільше та найменше число в таблиці.