Як відрегулювати датчик палива. Як відрегулювати паливний поплавок на ВАЗ2110 інжектор.

Сьогодні іномарках датчик рівня палива регулюється фахівцем за допомогою комп'ютера і особливого програмного забезпечення. Вітчизняні автомобілі і старі іномарки мають просту регульовану конструкцію паливного датчик а. Тому, якщо покажчик рівня палива почне брехати, просто відрегу-.
Вам знадобиться
  • - ключі гайкові;
  • - викрутки;
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Якщо бензобак автомобіля сповнений, злийте з нього літрів 10 бензину. Дістаньтеся до настановного гнізда бензонасоса на баку. Залежно від конструкції автомобіля, для цього розберіть обшивку салону, зніміть заднє сидіння, сталевий лист захисту бензобака. Від насоса відключіть роз'єм з проводами. Кришку бензобака відкрийте, щоб скинути внутрішній тиск в ньому.
2
Підкладіть вбираючі матеріали, щоб уникнути протоки бензину на підлогу і обшивку салону, так як він може пошкодити покриттю. Обережно скиньте тиск у паливних шлангах. Щоб зробити це, одним ключем ослабляйте затяжку штуцера, а іншим утримуйте від зсуву гайку шланга високого тиску. Чи не переплутайте, інакше розливу бензину не уникнути.
3
Відверніть кріплення бензонасоса і вийміть його з настановного гнізда. Залежно від способу кріплення насос поверніть і/або витягніть у напрямку вгору. Дочекайтеся, поки залишки бензину не зіллються з сітчастого фільтра. Після цього підключіть роз'єм проводів до насоса і включіть запалення автомобіля.
4
Спостерігаючи за показаннями покажчика рівня палива, відводите спицю поплавка в крайні положення до упору. Показання стрілки покажчика також повинні змінюватися від позначки «0» (порожній бак) до позначки «1» (повний бак). Якщо в одному з крайніх положень спиці стрілка покажчика буде показувати невірне кількість палива, відрегулюйте датчик , підгинаючи лівий або правий регулювальні язички, щоб спиця могла рухатися лівіше або правіше свого крайнього положення.
5
Після регулювання паливного датчик а необхідно відрегулювати покажчик. Для цього вимикайте запалювання та розберіть щиток приладів. Отсоединяя необхідні дроти і трос спідометра, витягніть приладову комбінацію і розберіть її. Знявши стрілку покажчика рівня палива з її штифта, підключіть всі дроти до комбінації приладів, що не встановлюючи її на місце.
6
Знову включіть запалення і почекайте паузу 5-10 хвилин. Потім спицю датчик а переведіть в одне з крайніх положень, відповідне повного баку. Стрілку покажчика встановіть так, щоб вона вказувала точно на позначку «1» і зафіксуйте її. Бензонасос встановіть в посадочне гніздо бензобака і закріпіть кріпильними гайками. Підключіть до нього роз'єм проводів і паливні шланги високого тиску. Штуцера затягніть з необхідним зусиллям.
7
Долийте бензин в бак до повного рівня і відзначте положення стрілки покажчика. Якщо після всіх регулювальних процедур стрілка все ж не показує вірне кількість бензину, знову зніміть бензонасос і підігніть спицю поплавка двома пассатижами. Одними тримаєте спицю біля основи, а іншими підгинайте. Повторюючи цю процедуру, добийтеся, щоб стрілка вказувала на позначку «1». Після цього вимикайте запалювання та зберіть всі зняті і розібрані деталі.