Як заливати файли на vip-file.

Vip-File - це один з численних сервісів з обміну файлами. Він дозволяє заробляти гроші за завантаження фільмів, музики та іншого контенту, а точніше, за їх подальше скачування іншими користувачами.
Інструкція
1
Спочатку зареєструйтеся на обраному сервісі (необов'язково тільки на якомусь одному, можна і одночасно на кількох). Для цього зайдіть на офіційний сайт http://vip-file.com, клікніть на поле «Реєстрація». Перед вами з'явиться віконце, в якому знадобиться вказати вашу електронну адресу. На нього буде висланий пароль для входу. Крім того, пошта надалі буде використовуватися в якості логіна. Не забудьте поставити галочку навпроти рядка «Приймаю правила» і натиснути кнопку «Зареєструватися».
2
Після отримання пароля авторизуйтесь в системі. Введіть адресу електронної пошти, зазначеної раніше, і присланий код. Тепер можете переходити безпосередньо до завантаження файлів. Вам потрібно буде виконати три простих кроки. Спочатку клікніть на кнопку «Виберіть файл», потім погодитеся з правилами проекту, поставивши відповідну відмітку. Натисніть Upload і отримаєте свої посилання. Зверніть увагу на те, що одночасно можна завантажити декілька файлів. Для завершення процедури клікніть по кнопці «Завантажити».
3
Користувачі будуть викачувати ваші файли через відправку платного sms-повідомлення. Від усієї його вартості ви будете отримувати близько 30%. Однак врахуйте, що надані вами файли повинні надавати певний інтерес для інших. Якщо ви завантажте матеріали, які і так доступні в мережі, причому абсолютно безкоштовно, то ваше підприємство не матиме успіху, і ви нічого не заробите. Тому намагайтеся презентувати те, чого немає у вільному доступі.
Зверніть увагу
Сума, доступна до висновку на файлообміннику, дорівнює п'яти доларам. Система проводить виплати як на доларові, так і на рублеві гаманці WebMoney. Зароблені кошти надходять на рахунок протягом 3 або 4 робочих днів після того, як була подана заявка. Також можливий переказ грошей на гаманець в системі Paypal. Однак там мінімальна сума для виводу становить вже 15 доларів.