Як позбутися від статичної електрики в квартирі.

Ефект статичного електрики в квартирі виникає при терті або переміщенні предметів одягу, взуття, домашньої обстановки. З точки зору фізики це перенесення найменших частинок - електронів з поверхні одного предмета на інший. Таке явище супроводжується неприємним тріском, іскроутворенням, і може зіпсувати не тільки настрій, але і самопочуття людини. Є кілька порад, які допоможуть позбутися від статичної електрики в будинку.
Вам знадобиться
 • - зволожувач повітря;
 • - вода;
 • - махрові рушники;
 • - кімнатні рослини;
 • - спрей-антистатик ;
 • - кондиціонер для білизни.
Інструкція
1
Основною причиною утворення статичних зарядів є сильна сухість повітря в приміщенні. Справитися з нею можна за допомогою регулярних вологих прибирань і провітрювань. Крім цього, добре зволожити повітря можуть мокрі рушники, розвішані на батареї центрального опалення. Однак не забувайте своєчасно змочувати їх водою. Якщо дозволяють кошти, придбайте спеціальний прилад - зволожувач повітря. Він не тільки прибере статичну електрику, а й значно оздоровить вашу домашню атмосферу.
2
Вірними союзниками в боротьбі зі статичною електрикою виступають кімнатні рослини. Хлорофітум, драцена, фікус, спатіфілум здатні не тільки зняти статичний заряд, а й поглинути частки важких металів, дезінфікувати приміщення.
3
Важко уявити інтер'єр сучасної квартири без використання синтетичних матеріалів. Але саме вони є головними винуватцями статичного електрики . Намагайтеся віддавати перевагу меблів, білизни та килимові покриття з натуральних тканин. Природні, екологічно чисті матеріали - запорука відсутності статичного електрики в будинку, і відповідно вашого доброго самопочуття.
4
Інший важливий фактор, що впливає на утворення статики в приміщенні - наявність великої кількості електричних приладів, сконцентрованих в одному місці. Якщо відмовитися від частини техніки ви не в силах, стежте за тим, щоб вона не працювала одночасно на протязі довгого часу.
5
Для того щоб убезпечити себе від зарядів статичної електрики в приміщенні, носіть одяг з натуральних бавовняних або лляних матеріалів. Синтетичні речі обробляйте спеціальними спреями - антистатиками, або попестіть їх, використовуючи кондиціонер для білизни.
Статична електрика виникає, коли електрозарядов скупчуються на поверхні якогось матеріалу. Як правило, це синтетичні тканини, волосся або шкіра людини або тварини, килими. Іскрити і тріщати може навіть повітря в кімнаті за певних умов. Знімати статичну електрику необхідно, щоб не виникало переляку і больового шоку при випадковому дотику.
Вам знадобиться
 • - Пульверизатор з водою
 • - Ємності з водою
 • - Антистатик покупної
 • - Зволожуючий спрей для волосся
 • - Фен
 • - Ганчірочка з натурального матеріалу
Інструкція
1
Якщо в повітрі носяться іскри, потрібно розпорошити навколо побільше вологи. Налийте холодну воду у відкриті банки і розставте по будинку. Або поприскать з пульверизатора звичайною водою з-під крана на всі поверхні в квартирі, особливо - на килими.
2
Статична електрика з одягу можна зняти покупним антистатиком. Розбризкайте його по всій площі одягу, з лицьового і виворітного боку. Якщо антистатичний немає, просто проведіть по одязі чистою ганчіркою з натуральної бавовни. Намагайтеся не носити синтетику або штучний шовк, на них частіше накопичується статика.
3
Волосся можуть «іскрити» і підводитися, особливо після того як ви зняли з них теплу шапку. Щоб зняти з них статичну електрику, користуйтеся спеціальними зволожуючими спреями або відварами для волосся, вони продаються на одній полиці з шампунями і засобами для укладання. Сушіть волосся феном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_9jUnQLYSaY
Корисна порада
- статика в машині допоможуть зняти спеціальні обприскувачі для килимків і сидінь.