Як відзначити срібне весілля. Як весело провести срібне весілля.

Скільки всього було пережито за спільні 25 років життя! Такий термін говорить сам за себе. Безліч підводних течій прагнуло збити з ніг, але подружня пара змогла зберегти один до одного і повагу, і любов, а сімейний союз став міцним, як метал. Тому срібло можна вважати гідним символом для 25 річниці весільного ювілею.
Інструкція
1
Згадайте про тих обрядах і ритуалах, які ви можете провести в цей особливий, знаменний день. Ранок почніть з поцілунку. Це нагадає вам день вашого весілля. Не встаючи з ліжка, треба поцілувати чоловіка, і чим довше цей поцілунок буде тривати, тим щасливіше і довше буде спільне життя надалі. Ця стародавня прикмета так і називається «перший поцілунок».
2
Потім, в цей же день на світанку, ви можете виконати ще один обряд. У старі часи подружжя рано вранці вирушали до річки, наливали в срібний глечик води і, поливаючи з нього, допомагали один одному вмитися. У сучасних умовах воду можна взяти з-під крана, головне знайдіть срібний глечик. Спочатку дружина тричі вмивала чоловіка і витирала його лляним рушником, потім чоловік робив те ж саме. Кожне обмивання має своє значення. Перше умивання змиває року, і подружжя молодіють на чверть, друга вмиванням змиваються пережиті негаразди і печалі, а вода їх забирає із собою. Вмиваючись втретє, чоловік і дружина зустрічають нове життя. Після обряду глечик виставляють на двір або балкон до повного випаровування води, що символізує відхід від них у майбутньому житті всіх печалей. Чим швидше вода випарується, тим життя буде безтурботне і щасливе.
3
Наслідуючи традиції, запросіть батьків заздалегідь. В давнину обряд вмивання закінчується їх приходом. Вони перевіряють, чи висохла вода в глечику і рушник, і тільки після цього благословляють молодих. Якщо вода не висохла, їм доведеться чекати. Щоб цього не сталося, подружжя повинні встати рано і здійснити ритуал вмивання на світанку.
4
Обміняйтеся срібними кільцями, як і в перший день спільного життя. Це найголовніший, значний і красивий обряд цього дня. Урочисту церемонію можна влаштувати вдома, в ресторані і навіть у РАЦСі. Наречена надягає ошатне плаття, можна і біле весільне. На цьому обряді повинні бути обов'язково ті свідки, які були присутні на реєстрації шлюбу. Вони підтвердять вашу любов ще раз.
5
Постарайтеся провести обряд опівдні, коли сонце стоїть у зеніті. А якщо на торжество воно світить, то це означає, що ваші почуття зовсім не згасли за такий тривалий період.
6
При бажанні ви можете запросити святого отця. Цей обряд в старовину здійснював батюшка, знову вінчаючи подружжя. Але якщо ви досі в церкві не вінчалися, то срібне весілля як не можна краще підходить для цієї мети.
7
Обмінявши золоті кільця на срібні, ви приберете перші на 25 років і дбайливо збережете, так само як і свою любов до святкування золотого весілля, де знову ними обміняєтеся.
8
Дотримуючись сучасних тенденцій, які увійшли в ужиток не так давно, чоловік і дружина можуть надіти поверх золотих кілець срібні. Але це нове віяння дуже критикується старшим поколінням.
9
Якщо ювілей проводився будинку, перш ніж прибрати посуд зі столу, ви повинні влаштувати собі чаювання за неприбраним столом. Згадайте сьогоднішній урочистий день, минулі роки, побудуйте плани на майбутнє. І ось тепер можна приступити до збирання. А чоловік, безумовно, повинен допомогти дружині, тим самим показуючи їй свою повагу і турботу.
10
Не обмежуйтеся тільки описаними вище обрядами. Підношення квітів залишається основною традицією. Чоловік повинен з ранку привітати дружину і подарувати їй букет її улюблених квітів. Це можуть бути чудові троянди, а можуть - скромні польові ромашки, які так любить «наречена».
11
Обов'язково запросіть тих же гостей, які були присутні на самому весіллі. Запрошення розішліть не менше ніж за 25 днів до головної події. Ще вважається, що на срібному торжестві повинно бути присутні не менше ніж 25 осіб, але можна і більше.
12
Почастуєте гостей різними стравами. Як і 25 років тому на самому весіллі, ювілей не повинен обійтися без короваю чи торта, який подружжя розрізають знову разом. Майте на увазі, що всі гості повинні отримати по шматочку, щоб кожен з них розділив з вами ваше щастя! Не забувайте і про шампанське - під цей ігристий напій завжди пропонується перший тост.
13
Зробіть і для себе подарунок - запросіть тамаду, якщо хочете отримати максимум задоволення і мінімум проблем.
Срібне весілля - це 25-річний ювілей спільного життя і відмінний привід переоцінити ваші справжні почуття по відношенню один до одного. Таке свято буває один раз в житті. Тому до нього треба грунтовно і завчасно підготуватися.
Інструкція
1
Подружжя пронесли свою любов через чверть століття і разом пережили всі негаразди і перешкоди на життєвому шляху. Але поруч завжди були рідні, друзі, знайомі, які підтримували у важкі моменти і раділи приємним подіям. Тому розділите з ними своє щастя і обов'язково запросіть їх на торжество. Згідно давньою традицією, на святі повинно бути не менше 25 осіб.
2
За двадцять п'ять днів до майбутньої події розішліть запрошення. Купуйте готові листівки в магазині або зробіть їх разом зі своєю другою половинкою з підручних засобів.
3
Обговоріть з чоловіком, які подарунки ви б хотіли отримати. Адже багато запрошених заздалегідь цікавляться цим питанням у винуватців торжества. Так що про всяк випадок складіть список можливих презентів.
4
Найкраще відсвяткувати срібне весілля в тому місці, де 25 років тому ви вже відзначали створення своєї сім'ї. Створіть святкову атмосферу. Прикрасьте приміщення повітряними кулями, стрічками, гірляндами і мішурою срібного кольору.
5
Стіл сервірують сріблястою посудом, столовим сріблом, серветками і скатертиною в цій же гамі.
6
Розвісьте на стінах стінгазети з фотографіями, на яких будуть зображені головні моменти у вашому спільному житті. Зробіть спеціальний альбом для побажань ювілярам.
7
Складіть святкове меню. На столі має бути багато різних страв, закусок, делікатесів, солодощів та фруктів. Крім того, на весільному торжестві, як і 25 років тому, обов'язково повинен бути коровай і величезний торт.
8
Враховуйте смаки ваших гостей, вибираючи спиртні напої. Вони повинні бути представлені в декількох видах: вино, шампанське, коньяк, горілка.
9
Придумайте цікавий сценарій для своєї срібного весілля. Підберіть відповідну музику, підготуйте різні конкурси, ігри та смішні сценки. Зробіть все для того, щоб цей важливий день не пройшов буденно, нудно.