Як скопіювати фото з телефону на комп'ютер. Як скопіювати фотографії з айфона на комп'ютер відео.

Сучасні моделі мобільних телефонів дозволяють не тільки здійснювати дзвінки і відсилати або отримувати текстові, а й робити фотографії щодо непоганої якості. І рано чи пізно виникає необхідність скопіювати фото з мобільника на жорсткий диск комп'ютера. А зробити це можна різними способами.
Вам знадобиться
  • Дата-кабель або bluetooth-адаптери
Інструкція
1
Через дата-кабельСоедініте телефон і комп'ютер за допомогою дата-кабелю. Він повинен входити в стандартну комплектацію вашого мобільного. Встановіть режим з'єднання «Передача файлів» («Передача даних» та т.п.- точну назву режиму підключення залежить від моделі вашого мобільного телефону ). При необхідності встановіть драйвери - ПО. Вони повинні поставлятися разом з телефоном, або вільно поширюватися на сайті компанії-виробника. Якщо виникнуть труднощі, прочитайте керівництво користувача.
2
Скопіюйте фотографії з телефону , використовуючи стандартні засоби вашої ОС. Залежно від програмного забезпечення підключений телефон може бути пізнаний системою як зовнішній диск. Якщо на комп'ютері встановлена спеціальна програма для синхронізації, скопіюйте фотографії з телефону через неї - докладні інструкції, як це зробити, шукайте в довідковій системі програми синхронізації або в керівництві користувача телефону
3
Через bluetooth-адаптерІспользуйте для копіювання фотографій з телефону на комп'ютер з'єднання Bluetooth. Якщо ваш комп'ютер не обладнано вбудованим bluetooth-адаптером, придбайте і підключіть зовнішній. Щоб встановити bluetooth-з'єднання, включите адаптери на обох пристроях. Якщо не вдається зверніться до довідкової системи або керівництву користувача.
4
Введіть пароль для bluetooth-з'єднання. Найчастіше він складається з чотирьох цифр, які ви повинні придумати самі і ввести на обох пристроях. Але буває так, що пароль встановлює сама система, і вам необхідно буде лише підтвердити цей код на другому гаджеті. Після установки з'єднання фотографії можна буде передати через контекстне меню телефону або комп'ютера. Або, якщо ця функція підтримується, через спеціальну програму синхронізації, що поставляється разом з телефоном.
Зверніть увагу
В крайньому випадку, скопіювати фотографії можна за допомогою MMS. Потрібні файли достатньо буде відправити на адресу власної електронної пошти, а потім скопіювати з отриманого листа на жорсткий диск комп'ютера. Однак за це з особового рахунку телефону буде списана плата відповідно до вашого тарифного плану.
Корисна порада
Деякі старі моделі мобільних телефонів оснащені ІК-портами. Для передачі фотографій в цьому випадку необхідно буде придбати і підключити ІЧ-порт (IrDA-адаптер) ще й до комп'ютера і розмістити обидва пристрої в безпосередній близькості, направивши ІК-порти друг на друга.