Як вставити відео з Ютуба.

Тисячі людей щодня відвідують популярний сервіс відеороликів YouTube. При цьому гості сайту не тільки можуть переглядати і коментувати. Вподобані ролики користувачі можуть вставити на свій сайт або блог.
Інструкція
1
Використовуйте BB-код [youtube] [/youtube] на форумах. Відкрийте сторінку з відео. Натисніть на кнопку «Відправити». Клікніть на напис «Параметри» під полем з короткою посиланням і поставте галочку поруч з «Довга посилання». Скопіюйте набір цифр і букв, які йдуть в адресі відео після? V = і до & feature =. Вставте їх у вищевказаний код між відкриває і закриває тегами. Скопіюйте отриманий код і вставте в поле вводу повідомлення. Виберіть в повідомленні вкладку HTML. Скористайтеся предпросмотром повідомлення, якщо є така можливість, і опублікуйте.
2
Відкрийте відео. Натисніть кнопку «Відправити» або «Вбудувати» під ним і потім «Згенерувати HTML-код». Виберіть опції і формат відео (560х315, 640х360 та інші). Скопіюйте код. Виділіть його і натисніть Ctrl + C.
3
Якщо код «i frame» не працює, то у вікні з відео поставте галочку біля «Використовувати старий код вбудовування». Також скопіюйте і вставте в повідомлення, не забувши перемкнути редактор в HTML.
4
Відкрийте відео і натисніть кнопку «Відправити». В поле поряд з кнопками «Згенерувати HTML-код» і «Відправити по ел. пошті »з'явиться посилання виду« http://youtu.be/». Клікніть на «Параметри» і поставте галочку біля «Довга посилання». Скопіюйте посилання з поля, виділивши і якшо по ній правою кнопкою миші.
5
Виберіть "Копіювати". Вставте посилання в ваш пост, включивши HTML при редагуванні поста. Якщо HTML неможливо включити, то перетворіть посилання, вставивши її в код текст або [url = посилання] текст [/url].
6
Вставте відео на сайти типу ucoz, якщо ви володієте правами адміністратора або модератора, за допомогою верхньої панелі. Скопіюйте URL-код ролика виду «youtube.com/watch?v=цифры і букви» цілком. Відкрийте вкладку або вікно сайту на хостингу ucoz. Залогуйтесь і натисніть «Мультимедіа» у верхній синій панелі.
7
Потім клікніть «Підключити відео (Youtube)». В поле «Адреса сторінки або Flash-файлу» вставте код відео. Виділіть і скопіюйте код з поля «BB code». Закрийте діалогове віконце, натиснувши маленький хрест в кутку. Вставте код в повідомлення поєднанням Ctrl + V. Потім натисніть «Додати». Клікніть «Перейти на сторінку матеріалу».