Як в iPhone завантажити iTunes. Як перекинути музику на iphone 4 через itunes.

Додаток iTunes є основним інструментом роботи з iPhone. Саме ця програма дозволяє переносити весь необхідний контент в мобільний пристрій. У всіх версіях iPhone додаток iTunes предустановлено і не вимагає додаткової настройки, не рахуючи процедури авторизації.
Інструкція
1
Процедура перенесення необхідної інформації, що зберігається на комп'ютері, в мобільний пристрій іменується синхронізацією. Додаток iTunes виступає не тільки в ролі мультимедійного комбайна, але і як головний інструмент роботи з iPhone.
2
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю, що входить в комплект поставки, для виконання процедури синхронізації. За замовчуванням ця дія викликає запуск програми iTunes на комп'ютері. Дочекайтеся визначення програмою підключеного мобільного пристрою і вкажіть його в списку лівій панелі вікна програми.
3
Ознайомтеся з усіма вкладками у вікні мобільного пристрою і змініть їх налаштування за своїм бажанням. Панель «Інформація» призначена для вибору параметрів синхронізації, і саме в ній виробляються базові настройки.
4
В панелі «Контакти» можна синхронізувати дані адресної книги комп'ютера з iPhone. Зверніть увагу на те, що додаток iTunes підтримує не тільки Microsoft Entourage і Outlook версій 2003 і 2007, але і Yahoo! Address Book.
5
Синхронізуйте свої календарі в панелі «Календарі» і перенесіть налаштування поштових клієнтів в панелі «Акаунти пошти». Зверніть увагу на те, що зміни, зроблені в настройках облікових записів телефону не переносяться в комп'ютер.
6
Перенесіть закладки та «Вибране» браузера в iPhone в панелі «Веб-браузер» і синхронізуйте вибрані фотографії зі своїх альбомів в панелі «Фотографії». Скористайтеся можливістю переглядати синхронізовані фільми на мобільному пристрої. Для цього виберіть потрібні відеофайли в панелі «Фільми».
7
В панелі «Музика» можна вибрати синхронізацію всієї медіатеки комп'ютера або тільки обраних плейлистів. Додатковою опцією є можливість заповнити все залишився iPhone аудіофайлами.
8
Не забувайте натискати кнопку «Застосувати» після кожного вибору в панелі налаштувань.