Як вибрати дизель.

Японські автомобілі з дизельним двигуном радують своїх власників хорошою роботою, економічністю, надійністю і простотою в ремонті при експлуатації в умовах вітчизняних доріг. Щоб отримати всі ці переваги, купуючи дизель, важливо, дотримуючись простих правил, зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Купуючи дизельний автомобіль у незнайомої людини, піддайте двигун ретельній перевірці. Прослідкуйте, щоб при запуску двигун був холодним. Справний дизель заведеться з півоберту. Зверніть увагу, що холодний він видає досить відчутний шум. Потім заведіть прогрітий двигун, шум повинен значно вщухнути. Якщо в такому стані він не заводиться відразу, а тільки після 3 - 9 спроб, значить, зношені кільця, поршнева.
2
Перевірте, чи не валить чи з вихлопної труби дим, коли ви натискаєте на акселератор при прогрітому двигуні. Якщо хмара диму темне, то, швидше за все, зносу піддалися маслоз'ємні кільця або несправні форсунки. Білий дим свідчить про потрапляння в паливо води. Піднесіть під вихлоп аркуш паперу. Якщо на ньому з'явилася сажа, значить, паливо не згорає повністю.
3
Звук працюючого двигуна повинен бути м'яким, рівномірним, без стукотів. Зворотне свідчить про порушення в роботі клапанів. Спробуйте розпізнати сторонні шуми при наборі і скиданні оборотів, визначивши роботу коленвала і поршневий. Відкрийте масляну кришку. Показником того, що десь відбувається прорив газів, є бризки масла з маслозаливной горловини.
4
Загляньте під капот. Визначте цілісність блоку циліндрів і гайок форсунок. Сліди червоного або білого герметика замість чорного свідчать про те, що в двигун розкривали. Всі болти, які забезпечують кріплення допоміжних пристроїв повинні бути на місці.
5
Щоб оцінити стан вкладишів, прогрійте автомобіль, заглушите і потім відразу включіть запалення. Лампочка датчика тиску масла повинна загорітися через 2 - 3 секунди, але не раніше.
6
Якщо результати всіх перерахованих вище дій вас не розчарували, і ви готові стати володарем дизеля, заміряйте компресію і тиск картерних газів, перевірте форсунки, систему охолодження.
Італійський бренд Diesel голосно заявив про себе наприкінці 1970-х років, сміливо увірвавшись у світ високої моди, зруйнувавши всі стереотипи, стерши географічні межі, внісши дух свободи. З тих пір оригінальний бренд - синонім прогресу і авангарду, він незмінно асоціюється з чимось новим. Одяг та аксесуари марки славляться високою якістю.