Як бути щасливим: прості секрети.

Щастя - поняття відносне. Кожен в це слово вкладає свій зміст, у кожного своє бачення цього стану. Для однієї людини бути щасливим досить просто, а для іншого, навпаки, практично неможливо.
Вам знадобиться
  • Самовладання;
  • Бажання бути щасливим;
  • Дружелюбність і комунікабельність;
  • Розсудливість і уважність.
Інструкція
1
Тільки той корабель припливає в потрібну гавань, у якого намічений чіткий курс. Ставте перед собою цілі і прагнете їх досягти. Намагайтеся будувати реальні плани, які в силах реалізувати. Радійте виконанню нехай і невеликий, але мети.
2
Більше посміхайтеся. Позитивний настрій не просто дає відчуття щастя, воно притягує до себе більше позитивного. Намагайтеся уникати негативних емоцій і з часом поганого в житті стане менше.
3
Діліться радістю зі своїми близькими. Якщо людина випромінює радість, що оточують заряджаються від нього тими ж позитивними емоціями. Не замикайтеся в собі, будьте товариські і доброзичливі.
4
Навчіться допомагати ближнім. Отримуйте задоволення від допомоги оточуючих.
5
Згадайте своє дитинство. Бути трохи дитиною не забороняється нікому. Саме діти, як ніхто інший, швидко справляються зі стресовими ситуаціями і вміють радіти кожній дрібниці - сонця, вітру, дощу, усмішці.
6
Вчіться бути комунікабельним. Уміння спілкуватися з людьми принесе багато користі, дозволить не тільки відчути впевненість у своїх силах, а й домогтися просування по кар'єрних сходах. Співпрацюйте з людьми, поважайте колег. Поважайте слабких, не дозволяйте образливих випадів в їх сторону.
7
Гарне почуття гумору завжди до речі.
8
Зберігайте зовнішній спокій в будь-який, навіть самої неймовірної або жахливої ситуації. Самовладання в різних ситуаціях допоможе домогтися поваги до себе, зміцнити своє становище серед оточуючих. Будьте впевнені в собі і своїх силах.
9
Не будьте злопам'ятні, вмійте прощати. Якщо не тримати в собі зло на інших людей, на душі буде легше.
10
Дозволяйте собі розслабитися, хоча б іноді. Підберіть для цього хобі, наприклад, займіться спортом. Осягайте мистецтво релаксації, медитації, зберіть дружну компанію.
11
Не будьте корисливі, будьте відкриті світу.
Зверніть увагу
Якщо на душі важко, не приймайте антидепресанти, алкоголь або каву - це посилює дискомфорт. Коли щось не виходить зробити з першого разу, не отчаівайтесь.Не соромтеся просити допомоги у близьких.
Корисна порада
Намагайтеся не чекати від світу і оточуючих многого.Радуйтесь кожному дню, кожній собитію.Стремітесь до гармонії душі і тіла, гармонії з природою і семьей.Не переживайте стрес на самоті, намагайтеся не бути озлобленими на світ.