Як зав'язувати кеди. незвичайна шнурівка кед з 5 Дурко.

Зашнуровивая кеди або кросівки, ми зазвичай не замислюємося про те, як саме це робити, і робимо так, як уміємо. Але ж шнурки можуть бути і відмінною прикрасою для вашого взуття. Красива і стильна шнурівка може підкреслити ваш індивідуальний стиль. Якщо ви хочете навчитися різним видам оригінальної шнурівки, дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Шнуровка зигзагом - самий елементарний способ.Проденьте шнурок через нижні дірки і просуньте назовні з обох кінців. Робіть перетину шнурка і протягують його зсередини назовні через отвори. Повторюйте дії, поки повністю не зашнуруете взуття.
2
Пряма шнуровкаВиполніть таку шнурівку дещо складніше, зате виглядає вона набагато охайніше. Для такої шнурівки кількість пар дірочок повинно бути парним (6, 8) .Пропустіте шнурок через нижні дірки, з обох кінців поведіть його всередину кед. Візьміть один кінець шнурка, підійміть його справа вгору і Протягніть в ліву дірочку. Піднімайте обидва кінці вгору і виводите назовні, протягуйте на протилежну сторону і тягніть шнурки вище. Продовжуйте шнурувати таким чином, поки повністю не зашнуруете кеди .
3
Екстремальна шнурівка - це один з варіантів прямої шнурівки, але через дірочки протягується тільки один кінець шнурка, інший же просто піднімається вверх.Пропустіте шнурок через нижні дірочки, і виведіть обидва кінці всередину. Простягніть один кінець шнурка по всій довжині кед і виведіть його через верхню дірочку зліва. Візьміть другий кінець шнурка і простягніть його у верхній отвір. Перекиньте шнурок на іншу сторону і по внутрішній стороні кед піднімайте його вгору, зашнурувавши таким чином всі отвори.
4
Пилкоподібня шнурівка - шнурівка досить незвичайна, під неї потрібно підібрати певну одежду.Пропустіте шнурок через нижні дірочки, з обох сторін поведіть їх всередину. Підніміть один кінець шнурка вгору зсередини. Виведіть кінець шнурка з отвору і простягніть його горизонтально на протилежну сторону. Простягніть інший кінець шнурка всередині кед навскоси. Пропустіть один отвір і протягніть його горизонтально в протилежний отвір. Продовжуйте шнурівку, поки один з кінців не дійде до верху. Інший же кінець проведіть всередині кед по його стороні і вийміть назовні.
5
Шнуровка подвійний спіраллю - найшвидша шнуровка.Виведіте один кінець шнурка в лівий отвір, а другий - в праве. Шнурок з лівого отвори простягніть в праве отвір, а правий - в ліве. Проведіть шнурок спиралевидно до верхніх дирочек.Експеріментіруйте і прикрашайте своє взуття незвичайними шнурівками!
Висока взуття зі шнурками є практично у кожного підлітка. Тільки все чомусь її носять з тими самими шнурками, які при покупці йшли в комплекті. Шнурівка при цьому залишається фабрична. Але ж існує безліч різних технологій шнурівки високого взуття, при цьому вона набуває абсолютно новий образ і виглядає найбільш модно і красиво.
Інструкція
1
Пропустіть шнурок крізь обидві нижні дірки і проведіть його назовні, потягнувши за кінці. Перетніть кінці, а потім пропустіть їх назовні зсередини через наступні отвори. Повторіть дані дії до верхніх дірочок. Це найлегший і популярний метод шнурівки високих кед. Шнурок сам з собою перехрещується по всій довжині.
2
Просмикніть шнурок крізь обидва нижніх отвори і виведіть його кінці назовні. При цьому один кінець даного шнурка повинен навхрест виходити через верхню дірочку шнурівки. Потім другий кінець шнурка проведіть навхрест вище через одну дірочку даної шнурівки. Продовжуйте поперемінно шнурувати двома кінцями шнурка, поки не закінчаться всі дірки. Цей спосіб називається європейською шнурівкою. Така шнурівка забезпечує достатню міцність і надійність.
3
Всуньте шнурок через самі нижні дірки і виведіть всередину кед з двох кінців. Правий кінець шнурка підніміть праворуч вгору, потім проведіть його з верхнього отвору і Протягніть в ліву дірочку. Далі обидва кінці підніміть вгору і виведіть кожен назовні через одну дірочку, а потім витягніть їх на іншу, протилежну сторону і шнур вище, поки не закінчаться всі дірочки. Це пряма шнурівка.
4
Проведіть шнурок крізь обидві нижні дірки і введіть всередину кед. Одну сторону шнурка простягніть по всій довжині шнурівки кед і витягніть її відразу з верхнього лівого отвори. Іншу сторону шнурка потягніть у верхній отвір, а потім перекиньте на іншу сторону і підніміть вгору всередині кед. В цьому випадку другий кінець шнурка повинен проходити через усі дірочки і виходити нагорі. Це екстремальна шнурівка, яка являє собою полегшену форму прямої шнурівки.
5
Просмикніть шнурок крізь нижні дірки і відведіть його всередину кед з двох кінців. Правий кінець шнурка підніміть вгору зсередини, виведіть з отвору і в горизонтальному напрямку простягніть його на протилежну сторону. Інший кінець шнурка витягніть навскоси всередині кед, пропустивши один отвір. Після цього горизонтально поведіть його в дірку з протилежного боку. Таким чином продовжуйте діагонально шнурувати кеди , поки один з кінців шнурка не досягне самого верхнього отвору. Потім другий кінець шнурка підніміть на один отвір по лівій стороні всередині кед і виведіть назовні. Це пілообразная шнурівка.
Зверніть увагу
Ось ця шнурівка часто встречется і повністю відображає, як можна красиво зав'язати шнурки! Один шнурок починаємо шнурувати з кінця, доходимо до середини і робимо бант. Потім впускаємо другий шнурок і доходимо до самого верху, роблячи бант в кінці. Важливо не те, як зав'язувати шнурки красиво, а те, наскільки ваша взуття чиста.
Корисна порада
3. Стандартний вузол, або "Навколо дерева" Приблизно так в дитинстві вчать зав'язувати шнурки, це найпоширеніший спосіб, яким можна зав'язати шнурки на черевиках. 4. Двухпетельний вузол (вузол "Заячьи вушка") Зробіть по петлі з обох кінців (вони-то й схожі на вушка), і просто зав'яжіть їх у вузол. По-моєму, в Росії саме цей, а не №3, вузол є найпоширенішим (їх результати зав'язування повністю збігаються).