Як відновити сертифікат.

Загублений або що прийшов в непридатний стан сертифікат відповідності якості товарів можна відновити, звернувшись в центр єдиної сертифікації свого регіону. Для отримання дубліката буде потрібно пред'явити ряд документів. Якщо загублений сертифікат з вичерпаним терміном придатності, доведеться оформляти новий документ відповідно до постанови Уряду № 982.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - паспорт;
  • - квитанція про оплату державного мита;
  • - довідка про лабораторному контролі;
  • - сертифікат виробника.
Інструкція
1
Все відомості про видачу сертифікат а відповідності та про перевірку товарів органами санітарного епідеміологічного нагляду, а також про протокол регіональної комісії представників органів санітарного епідеміологічного нагляду вносяться в журнал обліку. У ньому вказана дата оформлення документа, найменування товару, на який був виданий сертифікат , ПІБ індивідуального підприємця або відповідального представника юридичної особи.
2
У єдиний державний реєстр по сертифікації вносять номер сертифікат а, а також всю інформацію про те, кому і коли був виданий документ.
3
Відомості про сертифікацію товарів передаються в районну адміністрацію, але органи місцевого самоврядування можуть лише підтвердити, що сертифікат був виданий.
4
Дублікат видається за місцем оформлення в регіональному центрі за єдиною сертифікації. Такий потрійний контроль і облік сертифікат ов дозволяє отримати дублікат в будь-який час.
5
Для отримання дубліката пред'явіть паспорт, напишіть заяву. Вкажіть причину втрати сертифікат а відповідності, пред'явіть сертифікат виробника товарів, заплатите державне мито за видачу дубліката.
6
Через 5 робочих днів вам видадуть дублікат документа. Якщо термін втраченого сертифікат а закінчився, вам не зможуть видати дублікат, тому для отримання сертифікат а пред'явіть заяву, паспорт, всі екземпляри сертифікується для проведення лабораторного контролю, заплатите державне мито за сертифікацію товарів.
7
Встановлений термін сертифікації товарів становить 1 місяць. Дані терміни можуть бути збільшені, якщо товар буде відправлений для лабораторного контролю в іншу лабораторію унаслідок відсутності необхідного обладнання чи реактивів в центральному центрі сертифікації.
8
Якщо сертифікат втрачений і термін придатності на нього закінчився, але товари не відносяться до категорії швидкопсувних, то вам достатньо пред'явити довідку, що підтверджує проходження лабораторного контролю. Якщо загублена і довідка, її ви можете отримати повторно, звернувшись в лабораторію.