Як швидко впоратися.

Протягом дня людина в тій чи іншій мірі піддається впливу стресових факторів, які заважають зосередитися на свій роботі і зробити її якісно. Швидко справитися з емоційним перевантаженням допоможе ряд простих заходів.
Інструкція
1
Після важкого наради або бурхливого невдоволення з боку начальства потрібно швидко повернути собі спокійний стан. Для цього стимулюйте кінчики пальців рук, в цій області знаходиться багато біологічно активних точок. Покатайте олівець в пальцях, інтенсивно потріть одну долоню об іншу, пам'ятайте в руках горіхи. Запасіться чотками і методично їх перебирайте, ці монотонні рухи заспокоюють нерви і стимулюють активні точки подушечок пальців.
2
Надмірна кількість адреналіну, яке виділяється під час стресових ситуацій, заважає зосередитися і спонукає до активних рухів. Чи не противитися природної реакції організму, дайте йому можливість впоратися з негативними емоціями за допомогою рухової активності. Вийдіть на вулицю на 10 хвилин і прогуляйтеся, це особливо ефективно в прохолодну погоду. Якщо на вулиці дуже жарко, пробіжіться декілька разів по сходах вгору і вниз.
3
Після цього зробіть собі антистресовий масаж. Протягом п'яти хвилин інтенсивно масажуйте верхню частину мочки вуха в тому місці, де вона переходить в хрящик. Масажуйте одночасно обидва вуха, інтенсивними рухами. Якщо у вас на голові немає укладки, интесивно розчісуйте голову, масаж шкіри голови викликає приплив крові до неї і допомагає швидко впоратися з непотрібними переживаннями.
4
Стародавні китайці практикували перестановку 27 предметів в кімнаті, цей метод дозволяє очистити енергію простору. Звичайно, на роботі не завжди є можливість переставити всі предмети, тільки якщо у вас є свій окремий кабінет. Якщо його немає - поміняйте місцями папки на робочому столі, витріть пил там, де прибиральниця зазвичай цього не робить. Зробіть так, що б отримати задоволення від порядку і нової обстановки. Це обов'язково позитивно позначиться на вашому внутрішньому спокої.
5
Швидко справитися з робочим перенапруженням допоможуть вправи - енергійні змахи руками, на зразок рухів крил птаха під час польоту. Так ви забезпечите приплив крові до м'язів шиї і плечового пояса. Як правило, під час бурхливих переживань ці групи м'язів відчувають перенапруження, в результаті їх спазму зменшується приплив крові до головного мозку і може початися головний біль. За допомогою цих простих рухів ви зможете уникнути негативних наслідків стресу.
6
Щоб швидко впоратися з негативними емоціями, посидьте в тиші і поміркуйте. Якщо на робочому місці шумно, включіть музику в навушниках і прослухайте улюблені композиції. Піймайте цей момент благополуччя і подумайте, що корисного ви почерпнули з даної стресовій ситуації.