Як увійти в електронний журнал. де в віндовсі подивитися журнал.

Журнал в електронному вигляді являє собою систематизований збірник даних, доступний для перегляду на ПК. В операційній системі Windows ведуться різні журнали, за допомогою яких користувач може оцінити стан системи, її безпеку, отримати інформацію про додатках.
Інструкція
1
Щоб подивитися журнал безпеки, вам необхідно викликати компонент «Брандмауер Windows». Для цього натисніть клавішу Windows із зображенням прапора або кнопку «Пуск» на панелі завдань і виберіть у меню пункт "Панель управління», - відкриється нове вікно. Виберіть у ньому категорію «Центр забезпечення безпеки» і клікніть по значку «Брандмауер Windows».
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Додатково», натисніть кнопку «Параметри» в групі «Ведення журналу безпеки». У новому вікні встановіть маркери в полях «Записувати пропущені пакети» та/або «Записувати успішні підключення». Збережіть нові налаштування.
3
Згодом для перегляду журналу виконайте описаний вище шлях. У вікні «Параметри журналу» натисніть на кнопку «Огляд» і клікніть правою кнопкою миші по файлу pfirewall.log. У контекстному меню виберіть команду «Відкрити».
4
Щоб ознайомитися з записами в журналі подій, через кнопку «Пуск» викличте «Панель управління». У категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Адміністрування». Клацніть лівою кнопкою миші по значку "Перегляд подій".
5
Відкриється нове діалогове вікно. У його лівій частині буде наведено список наявних журналів: «Додаток», «Безпека», «Система» і так далі. Щоб відкрити той чи інший журнал, виділіть в лівій частині відповідний пункт лівою кнопкою миші. У правій частині вікна відобразиться інформація, що міститься в обраному журналі.
6
Для того щоб переглянути повну інформацію про конкретну подію в журналі, двічі клікніть по його назві лівою кнопкою миші. У додатково вікні, ви отримаєте цікавлять вас відомості. Щоб закрити вікно перегляду події з журналу або сам журнал, натисніть на кнопку у вигляді значка [х] у правому верхньому куті вікна.