Як повернути товар неналежної якості.

При покупці різних товарів в магазинах будьте дуже уважними. Перевірка купується вироби займає значно менше часу, ніж процедура повернення товару неналежної якості.
Вам знадобиться
  • - касовий чек;
  • - товарний чек;
  • - гарантійний талон;
  • - упаковка.
Інструкція
1
У разі виявлення несправності підготуйте всі необхідні документи. Переконайтеся в наявності касового і товарного чеків, талона гарантійного обслуговування. Пам'ятайте про те, що повернути бракований товар можна тільки в період дії гарантійного терміну.
2
Якщо ви виявили несправність протягом двох тижнів після покупки товару, то маєте право відразу повернути його в магазин. В іншому випадку розумніше відразу звернутися в сервісний центр. Зателефонуйте в магазин і з'ясуйте, в якій СЦ відвозять подібні товари.
3
Якщо дана організація знаходиться у вашому місті, самостійно відвезіть туди товар, взявши всі документи. Це дозволить вам заощадити досить багато часу, тому що магазини, як правило, здійснюють доставку товарів в СЦ раз на тиждень, а іноді ще рідше.
4
Дочекайтеся видачі висновку від сервісного центру. У тій ситуації, коли товар не підлягає ремонту, відразу вимагайте повернення грошових коштів. Іноді розумніше вимагати видачі аналогічного виробу.
5
Якщо сервісний центр не видав вам висновок протягом 2-3 тижнів, зателефонуйте туди і уточніть стан переданого товару. Найчастіше у відповідь можна почути фразу: «Товар підлягає ремонту. Чекаємо приходу деталей ». Це стандартна ситуація, і в цьому немає нічого протизаконного.
6
Після тридцяти днів з дня передачі товару в сервісний центр сміливо йдіть в магазин і вимагайте повернення грошових коштів. Вам можуть запропонувати почекати ще трохи або самостійно забрати товар з СЦ і доставити його в магазин. Пам'ятайте про те, що все це - труднощі фірми-продавця.
7
Напишіть претензію, вказавши в ній дату передачі товару в СЦ. Попросіть представника торгової організації поставити свій підпис. Зробіть копію претензії, а оригінал передайте вищевказаною особі. За кожен день прострочення видачі нового товару або грошових коштів, ви маєте право вимагати 1,5% його початкової вартості.