Як безкоштовно відправити смс.

З кожним роком мобільний зв'язок стає все більш популярною. Удосконалюються різні послуги, наприклад, SMS. Громадяни Росії можуть відправляти повідомлення іншим абонентам абсолютно безкоштовно, а також вносячи невелику абонентську плату.
Інструкція
1
Щоб відправити повідомлення другу, скористайтеся інтернетом. Цей вид відправки абсолютно безкоштовний, але мінус її у тому, що в поле «від кого» буде вказаний не ваш телефонний номер, а адреса сайту (хоча деякі оператори дають можливість вказувати і свій номер телефону). Тому не забудьте в тексті вказати ім'я.
2
Якщо адресат повідомлення є абонентом ВАТ «МТС», в адресному рядку наберіть наступне посилання http://www.mts.ru/sendsms/. Впишіть свій номер телефону і контактні дані вашого друга. Нижче введіть текст повідомлення, довжина якого не повинна бути більше 140 символів. Щоб пройти антиспам, дайте відповідь на просте питання. Після цього натисніть «Далі».
3
На ваш телефон прийде код підтвердження, який ви повинні ввести у відповідне поле. Після введення натисніть «Відправити».
4
Якщо адресат є клієнтом «Мегафон», наберіть електронну адресу https://sendsms.megafon.ru/. Введіть номер телефону вашого друга і текст повідомлення, який не повинен перевищувати 150 символів. Впишіть слова з картинки і натисніть «Відправити». Не забудьте в тексті підписати своє ім'я, так як повідомлення прийде від sms_web.
5
Щоб відправити повідомлення на номер «Білайн» введіть в рядку наступну адресу: https://www.beeline.ru/sms/index.wbp. Вкажіть номер адресата, текст і цифри з картинки. Після цього повідомлення буде доставлено адресату.
6
Також ви можете відправляти безкоштовні повідомлення за допомогою свого телефону. Для цього вам потрібно звернутися в центр обслуговування абонентів та підключити пакет смс або послугу. Наприклад, абоненти ВАТ «Мегафон» мають можливість підключати пакети смс за невелику плату; ВАТ «МТС» надає своїм клієнтам таку послугу, як «Безлімітні SMS» (підключити її можна, набравши USSD-команду * 111 * 2230 # і в кінці «Виклик»).
Технологія відправки смс в Росію з-за кордону в цілому не відрізняється від того, вітчизняної сім-картою або місцевої ви користуєтеся. Але якщо мобільний телефон куплений за кордоном, він може не підтримувати російський алфавіт. В цьому випадку доведеться набирати повідомлення латинськими літерами, або, як жартують користувачі інтернету, «по-молдавськи».
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - достатній баланс для оплати смс за тарифами оператора.
Інструкція
1
Залежно від моделі телефону ви можете спочатку ввести номер одержувача (або виберіть його зі списку контактів) або ж текст смс . Є й моделі, де ця послідовність дій не має значення.
2
Номер необхідно вводити строго в міжнародному форматі. У Росії для цього достатньо вісімки. За кордоном обов'язковий префікс для виходу на міжнародну связь.В країнах СНД це зазвичай комбінація цифр 8-10, в далекому зарубіжжі - 00. Можуть бути й інші варіанти. Але найпростіше набрати на клавіатурі символ «+». Потім введіть код країни. Для зв'язку з Росією це цифра 7.Еслі номер в записнику телефону відображений у внутрішньоросійському форматі (8 - код оператора - номер абонента), зітріть вісімку на самому початку і вставте замість неї комбінацію символів «+7».
3
Подальший порядок введення номера ідентичний при відправці смс по Росії: тризначний код оператора та семи- - абонента.
Корисна порада
При відправці смс зазвичай не має значення, до якої країни воно адресовано. Але при перебуванні за кордоном вигідніше використовувати сім-карту місцевого оператора через високі тарифів на міжнародний роумінг.