Як видалити анкету в агента. Як дізнатися невидимий людина в агента або відключений.

Mail-агент - месенджер онлайн-спілкування, відкритий сервісом mail.ru в 2003 році. Подібно своїм аналогам, клієнт дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями і мультимедіа файлами, транслювати відеодзвінки і синхронізувати програму з акаунтами в соціальних мережах.
Інструкція
1
Оскільки месенджер Mail-агент створений при поштовому сервісі mail.ru, доступ до роботи з ним дозволений тільки користувачам електронної скриньки з доменом на mail.ru. При цьому для створення анкети необхідно зареєструватися в соціальній мережі «Мій світ», що з'єднує користувачів електронної пошти mail.ru. Як і в будь-яка соціальна мережа, «Мій світ» і Mail-агент вимагають створення достовірної анкети із зазначенням імені, прізвища та інших особистих даних.
2
Якщо ви вирішили припинити використання Mail-агента, видаліть програму зі свого комп'ютера, щоб вона не займала зайве місце на системному диску. Для цього відкрийте меню «Пуск» і знайдіть в ньому розділ «Установка та видалення програм». Зверніть увагу, що для роботи з цими функціями потрібно володіти правами адміністратора на комп'ютері.
3
Відкрилося меню покаже вам всі програми, встановлені на вашому комп'ютері. Знайдіть серед них ярлик Mail-агент, виділіть її та натисніть на кнопку «Видалити». Дотримуйтесь підказок системи, щоб завершити деінсталяцію. Підтвердіть своє рішення повного видалення, натиснувши кнопку «ОК».
4
Якщо на вашому комп'ютері встановлений «Супутник mail.ru», знову відкрийте панель керування, меню «Установка та видалення програм», і аналогічним чином видаліть дане доповнення.
5
Повне видалення анкети на сервісі Mail-агент вимагає попереднього видалення облікового запису в «Моєму світі». Авторизуйтесь на своїй поштовій скриньці, до якого прикріплена анкета в соціальній мережі. Увійдіть в «Мій світ» та активуйте вкладку «Налаштування», яка знаходиться у верхній рядки панелі інструментів, праворуч від головного фото сторінки.
6
В «Налаштуваннях» відкрийте розділ «Головна сторінка». Гортайте його вниз, і ви побачите графу видалення анкети «Так, я хочу видалити Мій світ, втративши всю введену інформацію без можливості відновлення». Натисніть кнопку «Видалити» і підтвердіть свої дії, натиснувши «ОК».
Корисна порада
Якщо ви хочете видалити і поштову скриньку, зверніться в службу підтримки mail.ru.