Як ввести нарахування в 1с.

Програмний комплект 1С популярний серед бухгалтерських працівників завдяки відносній простоті використання, доступності та широті операцій, які він дозволяє виконувати. Так, в 1С нараховують заробітну плату за певні часові періоди.
Інструкція
1
Щоб нарахувати заробітну плату, в програмі 1С застосовуються такі види документів: зарплата за табелем або сумою, зарплата працівника або бригади, а також дорожній лист.
2
Для початку оціните оплачувані посади, тому що програма щомісяця автоматично підставляє певний витратний рахунок до певної посади, зазвичай зберігається постійною при роботі на підприємстві або в організації.
3
Всі посади відносяться до певних підрозділам, тому в програмі за умовчанням проставлений рахунок, за яким здійснюється списання грошових коштів на штатну одиницю підрозділу. Для простоти нарахування можна вибрати тільки службовця та його посаду, а програма самостійно обере для нього відповідний рахунок. Однак це працює тільки при виплаті зарплати за табелем або сумою.
4
Часті випадки, коли витрати на оплату праці входять в собівартість певного активу. Так до подібних активів можна віднести витрати на виконання певних послуг стороннім організаціям, транспортування певних матеріалів, капітальний ремонт певних будівель тощо. У таких випадках використовуйте такі документи, як зарплата працівника, бригади і шляховий лист, які дають можливість бухгалтеру вибрати певних рахунок для списання витрат з оплати праці.
5
Розглянемо спосіб нарахування зарплати при використанні документа «зарплата по табелю». Вгорі документа заповніть дані граф «дата нарахування » і «стаття нарахування зарплати». У таблиці заповніть графи з ім'ям, посадою працівника, проставте метод оплати - оклад або тариф, ціна за одиницю роботи, їх кількість за місяць і сума заробітної плати.
6
Щоб полегшити роботу, дані графи «зарплата по табелю» можна внести автоматично, натисканням кнопки «додати». Необхідно тільки правильно вибрати пункт долучення - додати «згідно табеля, окладу або тарифу».
7
Далі в картці окремої особи програма автоматично проставляє місячний оклад, який потім множиться на число фактично відпрацьованих днів, після чого отримана цифра ділиться на число робочих днів у поточному місяці. Результат і буде показаний в графі «сума», що позначає місячну зарплату даної особи по нарахування м.
8
Даний розділ програми також можна використовувати при нарахуванні лікарняних, відпусток і компенсацій за невикористані дні відпустки.