Як створити другу сторінку. відкрити другу сторінку на обноклассніках.

Соціальні мережі придбали величезну популярність завдяки безлічі можливостей, які вони надають: знаходити старих друзів і заводити нових, грати і обмінюватися медіафайламі. Практично у кожної людини, що має доступ до інтернет, є аккаунт в соціальних мережах.
Інструкція
1
Різні причини змушують користувачів заводити нові акаунти в тих соціальних мережах, де вони вже зареєстровані. Хтось забув пароль до сторінки або поштової скриньки, хтось хоче змінити коло знайомих або завести різні сторінки для друзів і офіційних бесід, хтось бажає просто слухати музику в інтернеті, але залишатися на самоті. На жаль, вільним доступом до можливостей соціальних мереж володіють і зловмисники, які використовують додаткові сторінки в незаконних цілях. Щоб це припинити, адміністрації сайтів створюють нові способи захисту.
2
Якщо ви вже зареєстровані в системі будь-якої соціальної мережі, ваш поштовий ящик, з адреси якого відбувалося підтвердження реєстрації, залишається записаний в системі сайту, і повторне створення аккаунта з цієї адреси неможливо. Для нової сторінки вам знадобиться і новий електронну адресу.
3
Кожен користувач може безкоштовно створювати необмежену кількість e-mail адрес; скористайтесь цією можливістю, перш ніж приступати до повторної реєстрації на сайті.
4
Переконайтеся, що ваш поштовий ящик активний. Авторизуйтесь на ньому приступайте до реєстрації. Відкрийте сайт, на якому хочете створити аккаунт, наприклад, соціальну мережу «Вконтакте». Якщо при цьому автоматично відкривається ваша перша сторінка, вийдіть з неї, натиснувши на кнопку «Вийти» у правому верхньому куті сайту. Перед вами з'явиться форма авторизації. Оскільки ви не можете вводити дані старої сторінки, натисніть кнопку «Реєстрація нового користувача».
5
Заповніть форму реєстрації нового користувача. Напишіть свої ім'я та прізвище, натисніть кнопку «Зареєструватися». Подальшим кроком вкажіть свою стать і знову натисніть на кнопку "Зареєструватися". Щоб почати пошук друзів, відповідайте на наступні запити системи: вкажіть інформацію про вашу освіту і шукайте друзів по парті. Втім, ви можете пропустити цей крок.
6
В розділі «Завершення реєстрації» вам потрібно ввести номер мобільного телефону для прив'язки до нього вашого акаунта. Ваша особиста інформація при цьому збережеться в таємниці, зате підвищиться безпека вашої сторінки. Через кілька секунд на ваш телефон прийде безкоштовне СМС з кодом, який вам буде потрібно ввести в спеціальне поле на сайті. Тепер ви можете пов'язати свою нову сторінку з поштовою скринькою, якщо вам необхідні листи-сповіщення про події на сайті.
7
Реєстрація на сайтах Facebook і «Однокласники» не вимагає обов'язкового введення номера телефону, але при реєстрації необхідно вказати нову електронну адресу, не пов'язаний з даними сайтами. Для цього так само вийдіть зі своєю першої сторінки та натисніть кнопку «Реєстрація на сайті». вводите інформацію, яку запитує сайт, і продовжуйте реєстрацію. Постежимо кроком на вказаний e-mail автоматично буде вислано лист. Відкрийте його і пройдіть по посиланню, щоб підтвердити реєстрацію.
8
Деякі торрент-сайти не дозволяють повторну реєстрацію без видимої на те причини. Вони запитують унікальний id користувача, а не e-mail. Тому вам знадобиться другий комп'ютер, щоб створити другу сторінку .