Як лікувати кашель у 6-місячної дитини. кашель у 6 місячної дитини ніж лікувати.

Маленькі діти нерідко застуджуються або хворіють інфекційними захворюваннями, що супроводжуються кашлем. Якщо кашлем страждає шестимісячний малюк, то ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Тільки лікар зможе призначити лікарський препарат і визначити його дозування.
Інструкція
1
Лікування кашлю у шестимісячної дитини має бути спрямована на усунення причини захворювання, а не на погашення симптому. Щоб полегшити стан маленького пацієнта, можна використовувати кілька прийомів.
2
Якщо кашель викликаний бронхітом, то частіше беріть малюка на руки і поплескуйте його по спинці, це допоможе очистити бронхи. Частіше поїть малюка, рідина виводить з організму токсини і розріджує мокроту. При бронхіті дітям зазвичай призначають антибіотики, антигістамінні засоби і відхаркувальні мікстури.
3
Якщо кашель з'явився у шестимісячної дитини на тлі гострих респіраторних захворювань, то можна використовувати як відхаркувальний засіб відвар мати-й-мачухи, сік подорожника, екстракт плодів анісу. Не забувайте, що всі нові продукти (у тому числі і лікувальні відвари), дитині слід давати, починаючи з невеликих пробних доз, щоб переконається у відсутності алергії. Але ці кошти служать лише як допоміжних, і обмежувати лікування лише народними рецептами не слід. Дія відварів лікарських трав має короткостроковий період дії, а збільшення кількість прийомів буде сприяти виникненню зайвої мокроти, з якою організм маленької дитини не зможе впоратися самостійно.
4
В якості основного засобу для лікування кашлю при ГРЗ і ГРВІ дітям зазвичай призначають «Ацетилцистеин» або «Амбраксол». Ці кошти мають властивість розріджувати мокроту, відхаркувальну і протизапальним ефектом. Який саме препарат слід приймати у вашому конкретному випадку і в яких дозуваннях, визначить ваш лікуючий лікар.
5
Для комплексного лікування кашлю у шестимісячних дітей рекомендується використовувати в домашніх умовах і легкий масаж області грудної клітини. Така дія допоможе поліпшити відходження мокроти.
6
Масаж робіть легкими рухами, погладжування за годинниковою стрілкою поєднуйте з постукивающими і рухами. Проводите і масаж рефлекторних зон (наприклад, ступень). Ефективність масажу можна збільшити, застосовуючи рослинний бальзам «Бронхикум» або «Доктор МОМ».