Як зробити тренажер Фролова.

Дихальні методики сприяють оздоровленню організму і корисні в будь-якому віці. Член-кореспондент Міжнародної академії екології та природокористування, доктор філософських наук Володимир Федорович Фролов винайшов тренажер ендогенного, або клітинного, дихання. Регулярні заняття на ньому допомагають вилікуватися від ряду найтяжчих захворювань (астми, гіпертонії, діабету, артриту, алергії), позбутися від ожиріння і омолодити організм.
Вам знадобиться
  • - стакан;
  • - кришка для склянки;
  • - внутрішня камера;
  • - донна сітківка насадки;
  • - дихальна трубка;
  • - мундштук.
Інструкція
1
Винайдений В.Ф. Фроловим дихальний тренажер випускається під маркою «Феномен Фролова» і називається «ТДІ-01». Він являє собою портативний пристрій, який складається з дихальної трубки, мундштука, кришок для банки і склянки, самого стакана, внутрішньої камери і донної сітчастої насадки.
2
Налийте в склянку дванадцять мілілітрів питної води кімнатної температури. Приєднаєте донну сітчасту насадку до внутрішньої камері і помістіть в стакан з водою.
3
Просмикніть дихальну трубку в отвір на кришці склянки і з'єднайте її з внутрішньою камерою. Закрийте якомога щільніше стакан кришкою. Для цього переміщайте її по трубці вниз.
4
Вставте вільний кінець трубки в мундштук.
5
Якщо ви зібрали дихальний тренажер Фролова правильно, то внутрішня камера з приєднаною до неї донної сітчастої насадкою буде стояти на дні склянки щільно, що не переміщаючись вгору-вниз.
6
Для початку навчіться правильно користуватися дихальним тренажер ом. Візьміть його в руки або поставте на стіл. Обхопіть мундштук щільно губами. Зробіть через трубку вдих і швидкий видих. Щоб повітря потрапляв строго через тренажер , стисніть крила носа пальцями вільної руки.
7
Вдихайте повітря активно протягом двох-трьох секунд. Живіт під час вдиху рухається вперед. І відразу ж видихніть. Живіт при цьому рухається до хребта. Визначтеся, скільки секунд може тривати видих без особливої напруги і неприємних для вас відчуттів.
8
Подихаєте так хвилин п'ять. Слідкуйте, щоб губи щільно охоплювали мундштук, і повітря потрапляв в легені тільки через трубку тренажер а.
Зверніть увагу
Під час занять рівень води в тренажері Фролова завжди повинен бути горизонтальним. Тому тримайте склянку тренажера строго вертикально.
Корисна порада
Люди з ослабленим здоров'ям, а також діти на початковій стадії тренувань можуть робити вдих носом. Це найбільш легкий спосіб дихання. Але під час основного режиму тренувань дихання носом не рекомендується.