Як вирізати зображення з відео.

Опція збереження обраного кадру в файл є в багатьох програмах для редакції відео. Абсолютно іншу проблему представляє собою вирізання з збереженої картинки окремого об'єкта. Для цього буде потрібно використовувати графічний редактор Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Movie Maker;
  • - програма VirtualDub;
  • - програма Photoshop;
  • - відео.
Інструкція
1
Для збереження кадру з відео можна використовувати програму Movie Maker. Завантажте ролик в цей редактор опцією «Імпорт відео», помістіть його на монтажний стіл за допомогою мишки і клацніть по фрагменту, який збираєтеся зберегти в окремий файл. Покажчик поточного кадру переміститься на зазначений кадр, який з'явиться у вікні плеєра. Для збереження картинки натисніть на кнопку «Сфотографувати», яка знаходиться під вікном програвача.
2
В редакторі VirtualDub процес збереження окремого кадру теж не особливо складний. Відкрийте кліп в програмі опцією Open video file з меню File і клацніть по шкалі з номерами кадрів, яка знаходиться під вікном програвача. Можете перетягнути покажчик поточного кадру в потрібне місце за допомогою мишки.
3
Виділіть кадр за допомогою опції Set selection start з меню Edit. Натиснувши на клавішу управління курсором зі стрілкою, спрямованої вправо, перейдіть на наступний кадр і застосуєте до нього опцію Set selection end. Для збереження кадру, з якого починається виділення, в окремий файл застосуєте опцію Image sequence з групи Export меню File. В поле Directory to hold вкажіть місце на жорсткому диску, куди збережеться зображення , а в якості вихідного формату виберіть jpeg.
4
Якщо вам потрібно не просто зберегти окремий кадр відео, а вирізати з нього об'єкт, завантажте збережений файл в програму Photoshop опцією Open меню File. Кадр, збережений з відео, може не відрізнятися різкістю. Якщо ви хочете це виправити, продублюйте вихідний шар опцією Duplicate Layer з меню Layer і обробіть канал яскравості копії шару фільтром Unsharp Mask.
5
Для того щоб отримати в своє розпорядження окремий канал яскравості, переведіть картинку в режим Lab опцією Lab з групи Mode меню Image. Відкрийте палітру каналів і виділіть канал Lightness. Застосуйте до кадру, в результаті ваших дій став чорно-білим, опцію Unsharp Mask групи Sharpen меню Filter. Для того щоб зображення стало кольоровим, клікніть по каналу Lab.
6
Поверніть картинку в колірній режим RGB і виділіть об'єкт, який вас цікавить. Для цього застосуйте опцію Extract меню Filter. Окресліть контури вирізуваного зображення інструментом Edge Highlighter і залийте область, обмежену лініями виділення за допомогою інструменту Fill. Клікнувши по кнопці Preview, ви побачите результат роботи фільтру.
7
Вимкніть видимість фонового зображення в палітрі шарів і збережіть вирізаний об'єкт в файл png або psd опцією Save As меню File.