Як намотати боксерські бинти. Як треба намотувати бинти для турніків.

В якості захисту кистей рук під час ударів в боксі часто застосовуються боксерський бинт, намотуваний під рукавички. Якщо у вас немає спеціальних бинтів з поліестеру, використовуйте звичайний еластичний бинт, що продається в аптеці. Намотати боксерський бинт можна таким способом.
Вам знадобиться
  • - боксерський бинт;
  • - еластичний бинт довжиною 2,5 метра.
Інструкція
1
Підготуйте бинт до намотування. Скрутіть його в щільний рулон наступним чином: розкладіть його повністю гачками липучки вниз і почніть змотувати. Спочатку закрутіть стрічку з гачками, потім тканину бинта, постарайтеся, щоб липучка НЕ зчепилася. Затягнувши бинт в рулон, зафіксуйте його петлею для великого пальця.
2
Якщо ваш бинт забезпечений петлею, розправте її так, щоб не було перекручень, і надіньте на великий палець, рулон при цьому направте на тильну сторону долоні. Для намотування еластичного бинта також зробіть петлю: обмотайте палець і кінчик притисніть основним полотном.
3
Далі виведіть бинт на зап'ястку і 2-3 рази його обмотайте. Чи не намотуйте бинт занадто щільно, щоб кров могла вільно надходити до пальців. Навпаки, занадто слабка намотування не принесе ніякої користі - спробуйте визначити щільність намотування дослідним шляхом.
4
Почніть намотувати бинт на пальці - спочатку на вказівний, потім на середній, безіменний і на мізинець. Можна почати і з мізинця - спробуйте і визначте, як вам буде зручніше. Якщо у вас ще не поставлений удар, зробіть додаткову петлю на великий палець, щоб зафіксувати його і захистити від можливості вивиху. Слідкуйте за тим, щоб не було Перекрутіть бинта - він завжди повинен лягати рівно.
5
Щоб обмотати палець, виведіть бинт через зап'ястя і з тильної сторони руки проведіть до пальця. Оберніть бинт навколо пальця і поверніться назад до зап'ястя, з іншого боку. Проведіть рулон з внутрішньої сторони зап'ястя і почніть обмотку наступного пальця. Якщо все зроблено правильно, основна маса бинта буде намотана зовні, захищаючи кісточки пальців.
6
Далі зробіть 2-3 обороту навколо кісточок пальців, решті бинт замотайте навколо зап'ястя. Боксерський бинт зафіксуйте липучкою, а кінчик еластичного засуньте під туго натягнуте полотно.
Зверніть увагу
Боксерські бинти є невід'ємною частиною спортивного одягу для боксу. Боксерські бинти допомагають спортсмену завдати точного сильний удар, не боячись за пошкодження суглоба. Ними дуже складно перетиснути руку і порушити кровопостачання, а при правильному намотування вони забезпечують відмінну фіксацію. Еластичні бинти фіксують руку краще, але якщо неправильно його намотати на руку, то можна дуже легко порушити кровопостачання руки.
Корисна порада
«Як правильно намотувати боксерські бинти». 1. Підготовка бинтів. Ну, по-перше, продаються бинти як правило змотані в рулончики липучкою назовні, а петлею для пальця - всередину, і щоб забинтувати руку, доводитися щоразу розгортати бинт повністю. 2. Бинтування. Слід пам'ятати, що не треба надто сильно натягувати бинт при намотування - буде незручно, але і від вільно бовтається на кулаці бинта теж пуття ніякого, так що кожен для себе досвідченим шляхом повинен встановити оптимальну щільність намотування.
Якщо ви займаєтеся спортом, напевно вам знайома така поширена травма спортсменів, як розтягнення м'язів або сухожиль. При незначному розтягуванні можна за допомогою еластичного бинта привести сухожилля в норму і усунути розтягнення. Але для початку все ж варто переконатися - чи немає у вас чогось серйозніше простого вивиху.
Вам знадобиться
  • - еластичний бинт.
Інструкція
1
Прийміть зручне положення, щоб всі м'язи були розслаблені, пошкоджене сухожилля знаходилося не в напруженому стані.
2
Притримуйте рукою один кінець бинта між пальцями ніг і кісточкою. Іншою рукою в цей час зробіть пару витків, у напрямку до підйому від стопи. Зверніть увагу на те, що бинт повинен обов'язково накладатися шар на шар, приблизно на чверть від всієї ширини.
3
Зафіксуйте голеностоп так, щоб п'ята не опинилася під еластичною пов'язкою. Для цього обмотайте цифрою «8» бинт навколо ноги.
4
Рухами «хрест-навхрест» продовжуйте накручувати бинт на ногу у напрямку до коліна.
5
Закріпіть бинт на «липучку», пластир або на металевий затиск, тут все залежить тільки від того, який фіксатор у вас є під рукою. Якщо такі відсутні зовсім, легко можна обійтися і без них - просто акуратно загорніть кінець бинта всередину, попередньо розправивши його. Мінусом такого закріплення є тільки те, що при ходьбі або безпосередньому контакті з одягом, пов'язка може розпуститися. Щоб цього не сталося, знайдіть альтернативу, наприклад, пришити до бинту «липучку» самостійно. Це не займе багато часу, зате ви будете почувати себе набагато впевненіше. Зробивши таку фіксуючу пов'язку, переконайтеся в тому, що вам зручно.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна допускати тугого накладення бинта, це погіршить кровообіг, що в наслідок може призвести до серйозних проблем. Як тільки ви відчуєте поколювання або оніміння, що поширюються по ділянці шкіри знаходиться під пов'язкою, негайно зніміть її. Повторно робити пов'язку потрібно тільки при повному зникненні оніміння або поколювань. Якщо ж вони не припиняються, обов'язково зверніться до лікаря.
Корисна порада
Щоб під бинтом не утворювалася пітниця, мінімум два рази на день розбинтовувати пов'язку, щоб шкіра під пов'язкою «подихати».