Як прикрасити вікно гірляндою.

Електрична гірлянда на вікні прикрасить як інтер'єр кімнати, так і вікно зовні. Таємничо мерехтливі вогники зроблять приміщення затишним, створять романтичну обстановку і відчуття свята.
Вам знадобиться
  • - електричні гірлянди;
  • - свічки;
  • - сердечка або сніжинки;
  • - живі чи штучні квіти.
Інструкція
1
Для романтичного вечора оформите вікно просто, але ефектно. Задерніте тюлеві штори. Тонку одинарну гірлянду з дрібних світлодіодних лапочек пришийте по краю фіранок великими стібками ниткою, підібраною в тон тканини. Залежно від ширини і висоти вікна вам може знадобитися дві або три гірлянди. Підберіть моделі з лампочками одного кольору - вони виглядатимуть більш декоративно. До карнизу прикріпіть маленькі блискучі сердечка, підвішені на тонких нитках - вони будуть красиво виблискують у світлі ламп.
2
Для святкування Нового Року або Різдва підберіть інший варіант. Затягніть всі вікно гірляндою у вигляді сітки, закріпивши її на карнизі і близько підвіконня. Сплетіть товстий шнур зі сріблястої мішури і штучних ялинових гілок і покладіть його на карниз, звісивши по краях. Такими ж шнурами меншого розміру підв'яжіть фіранки так, щоб вони утворили красиві складки. На підвіконня встановіть композицію із червоних і білих свічок і дрібних сріблястих ялинкових куль.
3
Спробуйте ще один варіант новорічного декору. Заготовте кілька десятків невеликих сніжинок, зроблених в техніці квілінгу. Прикріпіть їх до тонку волосінь або ниткам і розвісьте на карнизі на різній висоті. Невелику гірлянду укладіть вздовж підвіконня близько скла. Ще одну згорніть і помістіть всередину прозорої круглої скляної вази і встановіть її на вікно .
4
Обстановку в ретро-стилі прекрасно доповнять вантажні гірлянди з великими ліхтариками. Замаскуйте електричний шнур білого або кольорового шовковою стрічкою, акуратно намотавши її поверх проводів. Зміцніть гірлянду на карнизі, щоб ліхтарики знаходилися на різній висоті. На підвіконня поставте ліхтарі під старовину зі свічками всередині та вантажні м'які іграшки.
5
Гіірлянда нагоді і для створення літнього настрою. Підберіть модель з лампочками у вигляді квітів, метеликів або бабок різних кольорів. Прикріпіть кілька гірлянд до карнизу, щоб вони звисали вертикально і діставали до підлоги. Фіранки прикрасьте великими живими або штучними квітами, прикріпленими в різних місцях, а на підвіконня встановіть букети у вазах.
Зверніть увагу
Запалюючи гірлянди і свічки, будьте уважні. Не залишайте їх без нагляду, особливо якщо в будинку є маленькі діти або тварини.