Як розкрутити мийку. залучення клієнтів на мийку.

Автомийки - бізнес, який ще довго буде ставитися до розряду перспективних і рентабельних, оскільки їх число ніяк не встигає за ростом кількості автомобілів. Але ті черги, які ви бачите перед автомийками, зовсім не означають, що і перед вашою вони з'являться за замовчуванням. Необхідно розкрутити мийку і працювати над постійним залученням нових і утриманням старих клієнтів.
Інструкція
1
Продумайте маркетингову політику з урахуванням цільової аудиторії та місця розташування. Додайте рекламу на великих магістралях в радіусі 1 км навколо мийки і поставте штендери поруч з нею. Надрукуйте барвисті буклети та рознесені їх по сусідніх дворах, пообіцяйте знижки пред'явникам, щоб залучити перших клієнтів.
2
Врахуйте, що найдієвіша реклама - відгуки задоволених клієнтів. Кожен з них розповість про вашу автомийці ще, як мінімум, трьом своїм друзям, а ось обурений обслуговуванням клієнт здатний відлякати десять чоловік. Для більшості клієнтів основним є якість миття, за яке вони готові будуть платити. Велике значення відіграють навіть дрібниці - чисті протерті підстаканники, кишені дверей. Якщо пилососите салон, не забувайте піднімати задні крісла і прибирати сміття під ними.
3
Зверніть увагу на майданчик перед миттям, вона повинна бути досить містка, щоб клієнтам не доводилося стояти в черзі. Вирішивши проблему з чергою, подбайте про те, щоб автовласники могли з комфортом розміститися в приміщенні для очікування. Оформіть його в спокійних тонах, обставте м'якої зручними меблями, проведіть інтернет, вай-фай, повісьте великий телевізор. Для дам-автоводітельніц можна поставити столик, де вони можуть зробити манікюр, чекаючи, коли їх автомобіль вимиють.
4
Організуйте в приміщенні, де будуть очікувати клієнти, можливість випити чашку доброї кави, перекусити свіжою випічкою. Все, що пов'язано з їжею, має бути бездоганно чистим. На деяких популярних автомийках є можливість з'їсти гарячий обід. Якщо приміщення це дозволяє, то обміркуйте цю додаткову можливість для залучення клієнтів.
5
Використовуйте накопичувальні знижки. Наприклад, зробіть на чеку напис, що пред'явивши 9 таких чеків, клієнт зможе помити машину безкоштовно. Тим самим облік кількості мийок будуть вести самі клієнти. При великому замовленні від 500-700 рублів видавайте додаткові бонуси, наприклад, освіжувачі повітря. Зробіть накопичувальні дисконтні картки постійних клієнтів, це стане прекрасним приводом обслуговувати свій автомобіль саме на вашій автомийці.