Як вибрати білий чай.

Білий чай виходить шляхом мінімальної обробки ніжних чайного листя і бруньок. Його, як правило, тільки сушать на свіжому повітрі або на пару. Білий - один з найдорожчих і рідкісних видів чаю, кращі його сорти ви не зможете купити в супермаркеті, а обрані годі й шукати і в спеціалізованих чайних магазинах. Їх можна тільки привезти з країни-виробника, або замовити по мережі інтернет у продавців, яких дуже небагато. Вибрати білий чай з наявного в продажу вам допоможе знання особливостей напою, сортів і регіональних різновидів.
Інструкція
1
Фасований білий чай Він коштує дорожче пакетованого, оскільки навіть найкращий і тонкий пакет все одно вносить сторонню ноту в тонку і гармонійну симфонію смаку цього напою. Не варто купувати такий чай на вагу або у великих банках - вплив кисню згубно для нього, він втрачає не тільки смак, але і антиоксиданти, яких, до речі, в ньому більше, ніж у зеленому чаї. Ідеальний вибір - невеликі порції чаю в індивідуальній запаяній упаковці.
2
Ароматизований білий чайСам по собі білий чай має дуже ніжним і тонким смаком, який добре поєднується з фруктовими, ягідними і квітковими ароматами. Цитрусові, гібіскус, лаванда, ваніль, суниця і чорниця - ось популярні добавки до білого чаю. Ароматизований чай може бути сумішшю декількох сортів або представляти один сорт (не з найрідкісніших і найдорожчих).
3
Китайський білий чайЕсть чотири найвідоміших сорти білого чаю. Це «Срібні голки» (Хао Yinzhen), « Білий Піон» (Mu Dan) та чаї зі смішним для європейського вуха назвами «Брови довгожителя» (Shou Mei) і «Підношення бровами» (Gong Mei) .
4
«Срібні голки» Цей сорт дає дуже бліду заварку - це показник того, що в чаї багато нирок. Чим прозоріше напій, тим у ньому їх більше і тим вище його якість. В високосортного чаї немає ні листя, ні потерті, а тільки великі м'ясисті нирки, вкриті ніжним білим пухом. Заварений чай Хао Yinzhen світло-солом'яного кольору, з тонким солодкуватим смаком і прозорим повітряним ароматом. Любителі чаю «міцніше» можуть не відразу оцінити м'яку принадність білого чаю.
5
« Білий півонія» У цього сорту, як зрозуміло з назви, в ароматі і смаку присутня унікальність цієї прекрасної квітки. Нирки для цього напою збирають з двома нижніми листочками, тому його смак і аромат більш насиченою, ніж у «Срібних голок». Mu Dan дуже «об'ємний» чай: щоб заварити одну чашечку, вам може знадобитися відразу дві чайних ложки чаю.
6
«Брови довгожителя» Це чай, в якому приблизно порівну нирок і листя.
7
«Підношення бровами» Це найдемократичніший з чотирьох найвідоміших чаїв. В ньому є і нирки, і верхні листки, при цьому останні трохи переважають. Заварка з нього більш темна, він ароматний і міцніше, його насичений фруктовий смак близький до смаку улуна (виду чаю, що знаходиться між зеленим і червоним чаями в китайській класифікації).
8
З китайських чаїв варто згадати також « Білий пуер». Це дуже рідкісний і дорогий чай, вирощений в провінції Юньнань. Купити його десь, крім Китаю, дуже складно.
9
Цейлонські, індійські і кенійські білі чаіШрі-Ланка пропонує насолодитися різними білими чаями, яких об'єднують виразні нотки хвої і меду. Індійський білий Дарджилінг - тонкий, м'який солодкуватий напій. У білого Ассама характерний солодовий присмак на тлі звичного для цього чаю багатства медових відтінків. Кенійський білий чай найближче до звичного зеленому чаю, у нього навіть відтінок заварки НЕ світло-солом'яний, а блідо-зеленуватий.
Корисна порада
Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі смаком білого чаю, не варто вибирати найдорожчі сорти. Це як з французьким шампанським - щоб почати розрізняти тонкі нотки в колекційних примірниках, варто спочатку звикнути до традиційного букету.