Як залити скрипт на сайт.

Файли скриптів , використовувані в роботі інтернет- сайтів, майже завжди містять набір інструкцій у звичайному текстовому форматі. Ці інструкції, складені на якомусь мові програмування високого рівня, зчитуються і виконуються або програмним забезпеченням сервера, або відправляються в браузер відвідувача і виконуються в комп'ютері веб-серфера. Завантаження файлів цього роду на сервер майже не відрізняється від такої ж операції для файлів з HTML-кодом сторінок сайту.
Інструкція
1
Якщо у вас є доступ до панелі управління сайтом, використовуйте для завантаження будь-яких файлів, у тому числі і скриптів , один з її модулів - менеджер файлів. Єдиного для всіх систем стандарту не існує, тож уточнити послідовність дій доведеться в довідці до вашої версії системи управління. Наприклад, в файл-менеджері системи UCOZ треба перейти в потрібну папку, послідовно клікаючи посилання в колонці «Ім'я», а потім натиснути кнопку «Обзор» вміщену під таблицею. У діалоговому вікні знайдіть файл скрипта і клікніть кнопку «Відкрити», а потім клацніть по кнопці «Завантажити файл».
2
Інший спосіб можна застосувати, якщо хостінг компанії, у якої розміщений ваш сайт, дозволяє доступ до сервера по ftp-протоколу. Для цього потрібна спеціальна програма - ftp-клієнт. Після введення адреси ftp-сервера, логіна, пароля, і встановлення з'єднання вам потрібно відшукати файл зі скриптом в лівій панелі - саме в ній зазвичай поміщається дерево папок локального комп'ютера. А в правій панелі за допомогою такого ж дерева каталогів перейдіть в потрібну папку на сервері. Потім перетягніть або двічі клікніть скрипт - і додаток переміститься в зазначений каталог.
3
Можна не переміщати файл з локального комп'ютера, а скористатися опцією створення файлу на сервері - зробіть це, наприклад, за допомогою того ж менеджера файлів з панелі управління сайтом. При цьому в браузері відобразиться для заповнення форма з набором полів, серед яких буде і поле введення вмісту цього файлу.
4
Відкрийте вихідний файл скрипта в своєму комп'ютері - це можна зробити будь-яким текстовим редактором. Виділіть всі рядки коду, скопіюйте їх і перенесіть в поле форми, відкритої в браузері. Не забудьте правильно вказати в цій формі розширення створюваного файлу, інакше скрипт не буде пізнаний програмним забезпеченням сервера.