Як вивести клавіатуру на монітор. Як-вивести-клавіатуру-Нае.

В персональних комп'ютерах без сенсорного екрану екранна клавіатура використовується, в основному, для набору текстів за допомогою покажчика миші. Можна управляти нею і за допомогою однієї - на ваш вибір - клавіші. Графічний інтерфейс цієї програми імітує стандартну клавіатуру , майже точно повторюючи розташування кнопок. Додаток цього роду входить до складу операційної системи Windows.
Інструкція
1
Натисніть клавішу Win або клацніть по кнопці «Пуск», щоб увійти в головне меню операційної системи Windows. Розкрийте розділ «Усі програми» і перейдіть в підрозділ «Стандартні» - це одна з останніх рядків у списку цього розділу. Знову перейдіть до кінця і виберіть секцію «Спеціальні можливості». І, нарешті, остання дія в головному меню - клікніть посилання «Екранна клавіатура».
2
При першому запуску цього додатка на екрані з'являється інформаційне повідомлення, що не несе будь-якої функціонального навантаження. У ньому корпорація Microsoft повідомляє, що в складі ОС Windows є інші програми для людей з обмеженими можливостями. Щоб це вікно не з'являлося при подальших запусках, поставте відмітку в полі «Більше не показувати це повідомлення".
3
Можна не використовувати головного меню ОС для виклику екранної клавіатури, якщо вам зручніше обходитися без мишки. Натисніть комбінацію клавіш Win і R, щоб на екрані з'явився діалог запуску програм. Наберіть коротку команду з трьох латинських букв osk і натисніть клавішу Enter. Імітатор клавіатури з'явиться на екрані, як і в попередньому кроці.
4
Деякі інтернет-сайти мають вбудовані в свої сторінки спрощені аналоги екранної клавіатури. Наприклад, багато інтернет-банки пропонують своїм клієнтам використовувати такі панелі для введення логінів, паролів та іншої інформації в веб-форми. Це дозволяє захиститися від цілого класу програм-шпигунів - кейлоггерів. А в популярному пошуковику Google піктограма для виклику спрощеного аналога клавіатури при необхідності з'являється між полем введення пошукового запиту і кнопкою відправки його на сервер.
5
Встановіть додаткову програму, що створює екранний аналог клавіатури, якщо можливості вбудованого в ОС програми вас не влаштовують. Знайти відповідний варіант можна в інтернеті.