Як грати на електричній гітарі.

На електро гітарі грати складно. Багато починаючі музиканти відчувають певні труднощі з освоєнням цього інструменту та апаратури, яка необхідна для отримання незвичайного звучання електрогітари.
Вам знадобиться
  • - електрогітара;
  • - підсилювач;
  • - динамік;
  • - гітарний процесор;
  • - медіатор.
Інструкція
1
Для початку освойте просту акустичну гітару. Саме на ній осягають ази: перші акорди, цифровку і основні прийоми гри. Це впоследствие допоможе швидше звикнути до електро гітарі , не відволікаючись на технічні деталі. Приготуйтеся випробувати біль у пальцях при виконанні перших гам. Це специфіка гри на гітарі , але біль пройде швидко.
2
Освоївшись з акустичною гітарою, можна переходити на електроінструмент. Зараз дуже багатий вибір хороших гітар і всілякої апаратури. Обов'язково придбайте комбік, це підсилювач і динамік в одному корпусі, і гітарний процесор з різними звуковими ефектами.
3
Затискати струни і ударяти по них ви вчилися, граючи на акустичній гітарі . Тепер додайте медіатор. Він необхідний для видобування звуку і виконання сольних партій. Для підвищення техніки гри на гітарі візьміть за правило: щодня приділяти ГАММОЮ як мінімум півгодини. Слідкуйте за правильною постановкою рук, від цього залежить швидкість гри, акцентування і ритміка.
4
Почніть вивчати нотну грамоту, без неї ви далеко не просунетеся. До того ж в подальшому ви зможете записувати ноти своїх творів. Придбайте збірники нот для гри на електро гітарі і розучуйте з них композиції. Вони, як правило, скомпоновані за принципом від легкого до складного, із застосуванням різних технічних прийомів.
5
Освойте основні прийоми гри на електро гітарі . Висхідний і спадний легато - один з них. При його виконанні змінюється звучання струни. Вона миттєво починає звучати вище або нижче. Відтяжка змінює звук на один тон. Цей ефект досягається відтягуванням струни пальцем лівої руки, можна також користуватися важелем.
6
Ще один класичний прийом - вібрато - використовується на всіх струнних інструментах. Музикант притискає струну уздовж грифа пальцем і злегка похитує ім. Це надає виразності звучання. Для отримання більш сильної вібрації рухайте пальцем поперек струн.
7
Теппінг виповнюється за принципом легато і досягається шляхом коротких ударів пальцями правої руки по струнах, уздовж грифа. У дев'яностих роках минулого століття цей прийом завоював максимальну популярність.