Як позбутися від дистрофії.

Дистрофія - серйозне хронічне захворювання, яке важко піддається лікуванню. Воно супроводжується розладом травлення і змінами в будові тканин. Причинами цієї хвороби можуть бути як відхилення в раціоні (голодування, переїдання, одноманітне харчування, їжа, в якій переважають вуглеводи), так і генетичні порушення, а іноді - патології в шлунково-кишковому тракті. Залежно від причини, яка призвела до дистрофії , визначають методи її лікування.
Інструкція
1
Якщо дистрофія має аліментарний характер, тобто з'явилася в результаті тривалих дієт, голодування або недостатнього прийому їжі, то лікар, крім призначення вітамінів, ферментів, стимуляторів і БАДів, порекомендує хворому кардинально змінити підхід до харчування.
2
Щоб позбутися дистрофії , необхідно харчуватися не менше 5 разів на день. Раціон повинен бути повноцінним і обов'язково включати в необхідній кількості білки, жири і вуглеводи. Важливо їсти більше фруктів і овочів, пити більше рідини і особливо зеленого чаю. В якості харчових добавок включите яєчний порошок і пивні дріжджі.
3
Страждає від дистрофії повинен частіше гуляти на свіжому повітрі, ходити пішки, а також поступово включити в свій щоденний розпорядок фізичні вправи. Можна займатися в тренажерному залі два рази на тиждень по півгодини. Через якийсь час інтенсивність тренувань і їх тривалість повинні збільшуватися.
4
Оскільки дистрофія може з'явитися у дитини ще в утробі матері, вагітній жінці необхідно збалансувати своє харчування і вести правильний спосіб життя - виключити шкідливі звички і дотримуватися нормального режиму дня. Після пологів жінці слід обов'язково проконсультуватися з лікарем з приводу організації правильного годування дитини.
5
Якщо дистрофія розвивається внаслідок вад шлунково-кишкового тракту, ніякі напівзаходи позбутися її, на жаль, не допоможуть. В цьому випадку необхідно оперативне втручання.
6
М'язова дистрофія (під цим терміном розуміють групу різних захворювань м'язів) має спадковий характер. Вважається, що таких ліків чи медичних приладів, які б уповільнювали цю прогресуючу хворобу, досі не існує. Всі зусилля лікарів в цьому випадку спрямовані на те, щоб боротися з можливими ускладненнями. Це, насамперед, деформація хребта, яка розвивається через слабкість м'язів спини, а також пневмонія. Схильність до запалення легенів пояснюється слабкістю дихальних м'язів. Такі хворі спостерігаються у лікарів-терапевтів і невропатологів. В цьому випадку для людини також важливо повноцінне харчування. Дуже корисно вживання відварного курячого м'яса.
7
Крім лікування медичними препаратами застосовують масаж. Деякі фахівці стверджують, що ефективно для хворих м'язовою дистрофією втирання в м'язи вершкового масла. Для цього беруться вершки, які утворюються при відстоюванні молока, збиваються, отриманим маслом натирають людини. Протягом 20 хвилин слід втирати олію в спину і хребет, потім по 5 хвилин - в стегно і гомілку ззаду, потім спереду (рухи знизу вгору). Після цієї процедури хворого загортають у простирадло і загортають. Він повинен відпочивати не менше години. Такий масаж проводять щоранку протягом 20 днів. Потім роблять 20-денну перерву і повторюють весь курс ще двічі.