Як організувати пейнтбольний клуб.

Захоплення пейнтболом, за прикладом Європи, набирає обертів і в нашій країні. Незважаючи на вже більшу конкуренцію, ви ще встигнете зайняти свою нішу, якщо відкриєте клуб для любителів цієї гри. Окрім можливості швидко розкрутити свій бізнес, зверніть увагу на те, що пейнтбол дозволить окупити витрати в найкоротші терміни.
Інструкція
1
Зареєструйте офіційно свою діяльність. Поставте фірму на облік в податкову службу, отримаєте свідоцтво про внесення до реєстру юридичних осіб, зробіть друк. Зверніться в банк для відкриття розрахункового рахунку. Використання найманої праці повинно оформлятися по ТК, і вам доведеться сплачувати страхові внески. Тому після пошуку працівників зверніться до місцевого відділу Пенсійного Фонду і зареєструйтеся там в якості роботодавця.
2
Знайдіть місце для організації клуб а. Це може бути і занедбаний пустир, і ділянка лісу чи поля. Майте на увазі, що відвідувачі, крім самої гри, захочуть відпочити. Тому розгляньте можливість відкриття клуб а на території бази відпочинку або готельного комплексу. Ймовірно, власники землі підуть вам на зустріч, адже це принесе їм додатковий прибуток і рекламу.
3
Відкрийте пункт продажу їжі та напоїв, якщо ви плануєте працювати самостійно. Не забудьте пройти контроль Санепіднагляду на відповідність приміщення стандартам. Побудуйте роздягальні. Зробіть окремо жіночу і чоловічу кабінки. Обов'язково поставте душові, адже після пейнтболу гравцям потрібно буде привести себе в порядок.
4
Організуйте територію для гри. В середньому вам знадобитися від 2 до 8 полів площею хоча б 200 м2. Купіть старі машинні покришки і кабіни, встановіть всілякі перешкоди і місця для маскування. Багато в чому від того, наскільки цікаво ви оформите поле, залежатиме потік ваших клієнтів. Використовуйте військову атрибутику, сітки, різні типи укриттів. Не забудьте зробити ігрову поверхню рівною, щоб недосвідчені клієнти не травмувалися. Обов'язково Обгородіть територію клуб а високою огорожею.
5
Закупити обладнання для гри. У Росії дуже мало заводів, що випускають таку продукцію, тому спробуйте звернутися до їх закордонним конкурентам. Вам будуть потрібні маски, маркери, одяг для гри, кульки, одяг для членів суддівства і повітряний компресор. Купівлю обладнання можна вважати найдорожчим вкладеннях, тому будьте уважні при виборі марки, послухайте відгуки про продукцію.
6
Рекламуйте своє підприємство. Використовуйте ЗМІ, інтернет-ресурси, дошки оголошень. Якщо коштів на оплату послуг телебачення немає, обговоріть з керівництвом можливість короткого репортажу взамін на безкоштовну гру. Залучайте адміністрацію міста, пропонуючи провести військово-патріотичну підготовку молоді. Це допоможе вам привернути увагу до клуб у і зарекомендувати себе як активного бізнесмена.
З недавнього часу пейнтбол в Росії став масовим аматорським спортом. Правила гри прості: за певний час вразити гравців противника за допомогою різнокольорових фарбувальних кульок. Організувати пейтбольние змагання дуже просто.
Інструкція
1
Знайдіть відповідну територію для пейнтболу. Чим більше її площа, тим цікавіше буде гра. Щоб не знадобилося спеціальне огородження, пошукайте місце за межею міста: і ви нікому не будете заважати, і вам ніхто не перешкодить. Ліс - ідеальна місцевість для подібної гри, так як необхідність зведення муляжів будов, за якими можна сховатися, відпадає сама собою.
2
Придбайте міцні костюми захисного кольору, які оберігатимуть одяг гравців від фарби і знадобляться в цілях маскування. Пейтбольний костюм зазвичай складається з куртки, брюк, бандани і рукавичок. Щоб уникнути синців від ударів кулями, під амуніцію слід надягати щільний одяг або хоча б захисний жилет, що особливо актуально для жінок і дітей. Купіть просту спортивне взуття (якщо у вас немає її в наявності) або придбайте в спорттоварах спеціальну одноразову.
3
Запасіться пейнтбольними масками - це найважливіша деталь екіпіровки для забезпечення безпеки процесу гри. Швидкість летять куль досягає 90м/с, тому без маски, як засобу захисту для очей, не обійтися. Ні гірськолижні, ні тим більше звичайні окуляри вам не допоможуть.
4
Вирішіть, які пейнтбол-маркери купити або взяти напрокат: напівавтоматичні або помпові. Зверніть увагу, напівавтомат обійдеться дорожче.
5
Обдумайте і обговоріть з іншими учасниками безпеку гри. Правила пейнтбола повинні бути добре відомі всім, дітям у тому числі. Крім цього, важливі і принципи безпечного поводження з маркером.
6
Вирішіть, скільки буде тривати гра. Зазвичай її тривалість варіюється від однієї години до восьми.
7
Розділіться на команди і виберіть в кожній з них капітана.
8
Розробіть сценарій. Стратегії при цьому можуть бути самими різними, але тактичні завдання в процесі гри повинні поступово ускладнюватися.
9
Визначте дату і час гри в пейнтбол.