Як збільшити швидкість дисковода.

Одна з головних характеристик оптичного приводу - швидкість читання дисків. Чим вона вища, тим швидше буде здійснюватися запис інформації з носія на жорсткий диск комп'ютера. Але тут є маленький недолік: чим вище швидкість приводу, тим гучніше він працює. Але якщо для вас цей недолік несуттєвий і вам набагато важливіше, щоб запис здійснювався швидше, то ви можете збільшити швидкість дисковода.
Вам знадобиться
  • - програма CDSpeed v2.0;
  • - програма Speedlock beta-2.
Інструкція
1
Мінімальна і максимальна межі швидкості дисковода залежать від конкретної моделі. Ви не зможете встановити більш високу швидкість , ніж та, яка вказана в характеристиці вашого оптичного приводу.
2
Для підвищення швидкості роботи приводу потрібно використовувати спеціальний софт. Одна з найпростіших і зручних програм називається CDSpeed v2.0. Скачайте з інтернету цю утиліту - вона є безкоштовною. Розпакуйте архів з програмою, там буде тільки один файл. Утиліта не вимагає установки - просто клікніть по цьому файлу подвійним лівим клацанням мишки.
3
Відкриється маленьке вікно. У верхній частині вікна є стрілочка. Якщо натиснути по цій стрілочки, з'явиться список підключених приводів. У цьому списку виберіть той привід, швидкість якого потрібно збільшити. Звичайно, робити це потрібно лише в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері встановлено кілька дисководів.
4
У лівому нижньому куті вікна написана максимальна швидкість оптичного приводу, наприклад, Max 48. Поруч є дві стрілочки, одна з яких вказує вгору, інша - вниз. Біля них вказана поточна швидкість накопичувача. Клікніть по стрілочки, що вказує вгору, лівою кнопкою мишки. Швидкість дисковода буде збільшена на 1. Таким чином, ви можете збільшити її на стільки, на скільки вам потрібно. Після цього натисніть Exit. Віконце програми закриється.
5
Ще одна маленька утиліта для регулювання швидкості називається Speedlock beta-2. Вона також безкоштовна. Для її запуску потрібно тільки розархівувати і клікнути по виконуваного файлу подвійним лівим клацанням мишки. Відкриється віконце. У цьому вікні знайдіть рядок Preferred. Поруч з рядком є стрілочка. Натисніть по цій стрілочки і підвищіть швидкість роботи приводу, потім натисніть Apply. Після цього швидкість оптичного приводу буде збільшена.
Збільшити швидкість читання можна за допомогою п'яти простих методів. При цьому важливо прийняти правильне положення - пряма постава, ліва рука трохи підпирає книгу. Крім цього, є ряд додаткових рекомендацій, які допоможуть збільшити швидкість і сприйняття прочитаного.
Існує думка, що людина стала менше читати книжок. Якщо раніше книги читали практично всі дорослі, то тепер спостерігається перехід до аудіокниг та перегляду фільмів. Це сумний факт, так як читання художньої літератури розробляє образне мислення, допомагає людині більш повноцінно пізнавати навколишній мір.Скорость читання безпосередньо впливає на кількість прочитаних книг. База читання закладається в нас в шкільні роки, але навіть у пенсійному віці можна збільшити кількість прочитаних слів за хвилину, якщо сильно цього захотіти.

Основні рекомендації

Для того, щоб освоїти техніку швидкого читання, потрібно прийняти правильне положення тіла - пряма постава, книга злегка дотримується лівою рукою, а права рука використовується для вправи. Важливо знати, що навіть якщо ви починаєте швидко читати, при цьому не сприймаєте прочитане, толку від цього не буде. Тоді доведеться попрацювати зі швидкістю сприйняття, або відмовитися від спроб збільшити швидкість чтенія.Перед тим, як починати працювати з текстом, необхідно ознайомитися з ним, щоб зрозуміти, в чому полягає основна ідея, в якому стилі написано твір, хто автор. На даний момент можна виділити п'ять основних методів, які можуть допомогти збільшити швидкість читання при самостійному прімененіі.Еті методи немов можна назвати: «Рука», «Картка», «Сметану», «Стрибок», «Зигзаг». У першому випадку права рука постійно рухається вниз по тексту. При цьому очі не йдуть за нею, а продовжують також читати. Неусвідомлено читання буде проводитися швидше, так як очі будуть прагнути за рукою, яка в постійному русі вніз.Во другому випадку застосовується картка, яка закриває текст, який знаходиться вгорі. Ви переміщує її вниз на рядок, яку читаєте. Це змусить швидше дочитувати її до конца.Метод «сметану». Трьома пальцями ведете по рядку і періодично робите рух, немов сметана сіль. Очі будуть швидше рухатися за пальцями, збільшуючи швидкість прочтенія.Прі «стрибки» все робиться також, як при сметаною, тільки на кожному рядку проводиться за два удари трьома з'єднаними пальцями правої руки - на початку і наприкінці. «Зигзаг». Цей метод підійде для матеріалів, які не вимагає досконального вивчення. Береться три рядки, які обводятся рукою і вичитуються деякі слова, щоб можна було зрозуміти сенс переданого. Фахівці не рекомендують вдаватися до даного методу, якщо не освоєні «сметану» і «Стрибок».

Додаткові вправи

При читанні потрібно намагатися схоплювати увагою не одне слово, а групу з трьох-п'яти слів. Це допомагає швидше сприйняти інформацію і переробити ее.Прі читанні не потрібно зупинятися і повертатися до прочитаних кускам.Старайтесь при читанні охоплювати якомога більше слів, які належить прочитати, не вникаючи в їх зміст, поки не дійдете до них. Найчастіше тренуйтеся, читаючи вивіски над магазинами, виділяйте номери проїжджаючих повз вас машін.Чітайте хоча б півгодини на день, щоб не втрачати навички.