Як позбутися від алергії на тварин.

Закладений ніс, сльозяться очі, розбитість і головний біль - симптоми, добре знайомі людям, що страждають від алергії . Одна з найбільш поширених форм цього захворювання - алергія на тварин, позбутися якої досить складно.
Інструкція
1
Причиною захворювання можуть бути всі домашні улюбленці: коти, собаки, хом'яки, щури, кролики, папуги. Назавжди вилікуватися від алергії з довічною гарантією, що вона більше до вас не повернеться, практично неможливо. У боротьбі з цією хворобою постарайтеся, уникати контактів з потенційними зовнішніми «провокаторами». Джерела алергенів - шерсть, лупа, слина, пір'я, фекалії тварин. У такій ситуації, на жаль, з улюбленим вихованцем краще розлучитися. Після цього слід провести в будинку кілька ретельних генеральних прибирань. Поліпшення, як правило, настає не відразу, а через кілька тижнів.
2
Якщо для вас такий варіант неприйнятний, то, по-перше, регулярно (не рідше одного разу на тиждень) мийте домашнього улюбленця. Нехай це роблять інші члени сім'ї. По-друге, позбудьтеся від «пилозбірників» начебто килимів, важких штор, великих м'яких іграшок. У них забивається пил, а також частки епідермісу тварини, які зводять нанівець все лікування. Постарайтеся максимально ізолювати свою спальню від мешканки дому кішки або собаки. Регулярно провітрюйте квартиру, проводьте вологе прибирання і щодня протирайте меблі.
3
Приймайте антигістамінні препарати другого і третього покоління. При алергічному нежиті 1-2 рази на день промивайте ніс соляним розчином (1/3 чайної ложки морської солі на 1 склянку кип'яченої води). Ця процедура допоможе зняти набряк слизової оболонки.
4
Відвідайте алерголога і зробіть шкірний тест, який допоможе точно встановити, яка саме речовина провокує у вас алергію. Можливо, після цього лікар може рекомендувати проведення аллергенспеціфіческой імунотерапії. З її допомогою організм поступово привчають до алергену, щоб з часом він перестав на нього реагувати.
5
Полегшити стан алергіка допоможуть сучасні очищувачі повітря та мийки повітря. Вони здатні прибрати з приміщення всі видимі і невидимі частинки пилу, пилок, знищити бактерії, віруси і хімічні сполуки. Обов'язково використовуйте такий прилад в своєму будинку.
Зверніть увагу
Досить рідко викликають алергію черепахи і акваріумні риби. Правда, сухий корм для рибок може бути причиною алергічного риніту.