Як виїхати жити в Грецію.

Імміграційне законодавство Греції, яке забороняє легалізацію нелегальних іммігрантів і сокращающее підтримку репатріантів та економічних мігрантів, проте, передбачає досить інших можливостей для бажаючих стати громадянином цієї країни.
Інструкція
1
Підтвердіть наявність постійного доходу в сумі не менше 2 тисяч євро на місяць на себе і додатково 20% на дружину і по 15% на кожну дитину, щоб отримати вид на проживання фінансово-незалежного особи. Крім цього, в якості перестраховки, від вас можуть зажадати внесення певної суми на рахунок, відкритий в грецькому банку.
2
Спробуйте отримати дозвіл на роботу в країні, щоб скоїти економічну міграцію. У зв'язку з відміною легалізації працівників ваш потенційний роботодавець повинен мати певний статус, щоб довести державним органам вашу незамінність в якості спеціаліста для країни. Якщо ви вільно володієте грецьким і англійською мовою, є кваліфікованим управлінцем або менеджером, ваші шанси отримати роботу в Греції досить великі. Робоча віза, що дає право на здійснення трудової діяльності в країні, видається після отримання дозволу Міністерства закордонних справ і Міністерства громадського порядку Греції.
3
Отримайте можливість виїхати в Грецію , скориставшись правом на репатріацію, що дозволяє громадянам країни і їх нащадкам повернутися на батьківщину. Якщо ви є членом сім'ї людини, законно проживає в Греції, то маєте право возз'єднатися з нім.Создайте на території Греції закриту компанію з обмеженою відповідальністю або відкрите акціонерне товариство зі статутним капталом, що перевищує, відповідно, 18 і 60 тисяч євро, щоб отримати право на бізнес-імміграцію.
4
Подайте запит на отримання грецького громадянства на основі народження, в результаті усиновлення або визнання батьківства громадянином Греції. Якщо ви є етнічним греком, у вас є можливість отримати громадянство країни після вступу на службу в Збройні сили Греціі.Еслі ви прожили законно в країні протягом 10 років, є чоловіком громадянина Греції, маєте спільну дитину і прожили в Греції три роки, пройдіть процедуру натуралізації, щоб отримати грецьке громадянство.