Як вибрати машинку для стрижки бороди.

Машинка для стрижки волосся - це непоганий спосіб заощадити, а чоловіків можуть виручити і спеціальні насадки або окремі прилади для укорочення і підстригання бороди і вусів. Такі апарати дуже зручні, адже ви можете користуватися ними коли і де завгодно.
Інструкція
1
Установки на зістригайте довжину волосся різняться від 0,5 до 41 мм. Дивіться ці характеристики машинки в додається інструкції і вибирайте підходящу модель. Зверніть увагу і на якість нержавіючої сталі лез. Якщо вони захищені спеціальними складами, це зробить прилад більш довговічним.
2
Щоб машинка для стрижки бороди і вусів прослужила довго, після 2-3 разів використання змащуйте опорні труться леза ножів спеціальним маслом. Якщо сам ніж сильно нагрівся, його теж потрібно змастити. Щоб позбутися зайвих клопотів, купите апарат з самозмащувальної лезами, з тефлоновим покриттям ножів.
3
Велика швидкість руху ножів допоможе вам зберегти час на стрижку, але зажадає від вас більшої майстерності. Подивіться, скільки насадок входить в комплект машинки для стрижки бороди. Оптимальне їх кількість - 4-5 шт.
4
Є мережеві, акумуляторно-мережеві та акумуляторні прилади для стрижки . Мережеві апарати більш надійні, але ними не завжди зручно користуватися через шнура. Акумуляторні машинки працюватимуть 40-60 хвилин, потім їм буде потрібно підзарядка. Вона триває 8-10 годин. Оптимальний варіант - акумуляторно-мережні. Використовуйте їх, як вам зручно.
5
Машинки для стрижки вусів і бороди використовують для проріджування, укорочення і надання форми рослинності на обличчі чоловіка. Деякі моделі мають спеціальну ємність для зрізаного волосся, що робить процес роботи акуратним і зручнішим.
6
Можна придбати прецизійний триммер - це спеціальна насадка на машинку , за допомогою якої дуже добре підрівнювати бороду, бакенбарди та вуса. Щоб оформити контури скронь і бороди, виробляють спеціальні окантовочні машинки. В деяких електробритвах є вбудований відкидний тонкий окантовочний ніж.
7
Багато моделей машинок для стрижки волосся містять в комплекті насадки, які підходять для догляду за вусами та бородою.
Машинки для стрижки з'явилися порівняно недавно, але вже встигли завоювати досить високу популярність у самих різних людей. З їх допомогою створити оригінальну модельну стрижку може навіть людина, далека від перукарського мистецтва. На даний момент існує два основних типи машинок для стрижки, кожним з яких легко і зручно користуватися.

Два двигуна - дві різні моделі У сучасних машинках для стрижки використовуються два різних типи двигуна - вібраційний і роторний. В моделях з першим типом вбудована спеціальна електромагнітна котушка, яка створює індукційне поле. Це поле рівномірно притягує і відштовхує важіль двигуна, приводячи тим самим його в рух. Мотор, в свою чергу, змушує вібрувати насадку, яка і застосовується для стрижки волосся. В моделях машинок роторного типу використовується не магнітний, а електричний двигун, що працює від мережі напруги. Саме він приводить в рух насадки машинки.

Щоб правильно вибрати машинку, необхідно знати переваги обох типів

Машинки для стрижки роторного типу вважаються потужнішими. Вони споживають від 20 до 50 Вт енергії і підходять для стрижки волосся будь густоти та ступеня жорсткості. Щоб правильно вибрати машинку для стрижки роторного типу потрібно пам'ятати, що більш дешеві моделі перші два тижні після покупки можуть сильно нагріватися. Це пов'язано з тим, що деталі електродвигуна досить довго «пристосовуються» один до одного. По закінченні двох-трьох тижнів машинка буде нагріватися куди менше. Машинки для стрижки вібраційного типу виробляються потужністю від 8 до 13 Вт Вони набагато менше важать, ніж моделі з роторним електродвигуном. Однак час їх безперервної роботи обмежується всього лише 20-25 хвилинами - після цього їм необхідний невеликий перерву. До того ж, машинки цього типу досить сильно вібрують, тому й вимагають певних навичок у зверненні.

Вибрати машинку для стрижки правильно допоможуть і додаткові функції

Крім використовуваного в них виду двигуна, машинки для стрижки розрізняються і деякими іншими додатковими параметрами. Приміром, за типом харчування машинки бувають мережевими, акумуляторними і акумуляторно-мережевими. Відповідно працюють вони від мережі, що заряджається акумулятора або від першого і другого одночасно, в залежності від бажання власника. Щоб вибрати машинку для стрижки правильно, необхідно брати до уваги і матеріал, з якого виготовлені насадки та їх леза. Найміцнішими і зручними вважаються титанові, а також керамічні леза. Нарешті, досить важливий параметр при виборі машинки для стрижки - рівень створюваного їй шуму. Моделі вібраційного типу вважаються гучними, ніж роторні. Зменшити рівень створюваного ними шуму не здатний навіть корпус зі спеціального шумопоглинального пластика. Для деяких покупців при придбанні машинки для стрижки даний фактор є вирішальним.