Як відрізнити апельсин від мандарина.

Відрізнити апельсин від мандарина нескладно, є кілька властивостей, які чітко визначають конкретний вид цитруса. Очевидно, сумніви закрадаються тоді, коли перед вами - гібриди. Сьогодні вони широко представлені на фруктових прилавках, при цьому нерідко вони продаються під загальною назвою «Мандарин». Насправді це можуть бути клементини - гібриди мандарина з апельсин ом-корольком, натсумікани і танжело - гібриди мандарина і грейпфрута, тангори - гібриди мандарина з апельсин ом і т.д. Але якщо вам необхідно визначити, що перед вами - апельсин або справжній мандарин, то слід знати конкретні відмінності.
Інструкція
1
Розмір. Апельсин завжди має бо? Льшие розмір, ніж мандарин. Правда, останнім часом можна побачити досить великі мандарини, як правило, це цитрусові, вирощувані в Туреччині і Абхазії. У діаметрі вони можуть досягати 7,5 см, тоді як звичайні мандарини мають діаметр від 4-х до 6 см. Однак відрізнити великий мандарин від апельсин а можна по злегка сплюсненою формі.
2
Форма. Апельсин завжди круглий (або трохи витягнутий у верхній частині), мандарин на відміну від нього - приплюснутий від верхівки до основи. Тобто ширина мандарина завжди більше висоти.
3
Колір. Апельсин - помаранчевий, справжній мандарин - яскраво-жовтий. А от більшість гібридів мають інтенсивно-оранжеве забарвлення.
4
Шкірка. У апельсин а вона більш товста і щільна, ніж у мандарина. Очистити апельсин значно складніше, ніж мандарин, тому що шкірка щільно прилягає до м'якоті. У мандарина ж вона тонка, легко відстає від м'якоті (якщо відділяється погано, значить, мандарин був зірваний недостиглі). Іноді навіть між шкіркою і часточками мандарина є повітряний прошарок, такий фрукт можна очистити в один прийом.
5
Якщо ви надкусити шкірку апельсин а, то відчуєте гіркоту і печіння на губах і в роті. Мандаринова шкірка таких відчуттів не викликає, хіба трохи.
6
Аромат. У мандарина аромат виражений більш сильно, ніж у апельсин а. Невипадково він практично у всіх людей - і дітей, і дорослих асоціюється з Новим Роком (тобто аромат - запам'ятовується). Апельсин, на жаль, подібних асоціацій не викликає, хоча і його аромат свіжий і приємний.
7
М'якоть. Часточки апельсин а розділити значно важче, ніж у мандарина. В останнього вони часом відокремлюються один від одного ще в процесі чищення від шкірки.
8
Смак. Мандарин завжди має більш солодкий смак, ніж апельсин . В апельсин ових часточках значно більше кислоти.
9
Кісточки. У м'якоті апельсин а завжди є кісточки, в справжніх мандарина х кісточки відсутні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pcCWAHkWl8U